501

Odp: Kawa

Kawa rozpuszczalna jest niezdrowa. Jeśli już pić to najlepiej z ekspresu ciśnieniowego. Po turecku nie lubię. A ostatnio to się ograniczam i piję jedną dziennie, dla smaku bardziej smile A na pobudzenie wolę wodę z kofeiną, znacznie zdrowsza alternatywa.

502

Odp: Kawa

Prawdziwa też zdrowa nie jest, szczególnie dla sercowców...

503

Odp: Kawa

Ale ma zastosowanie nie tylko do picia, np. wystudzoną można czyścić buty z plam po soli, w śnieżną zimę to bardzo potrzebne:)

504

Odp: Kawa

A jaki polecacie ekspres do kawy? Mąż chce mi na urodziny kupić, ale nie wiem jaki wybrać. Na electro.pl jest dużo i w sumie każdy mi się podoba. Czy taki na kapsułki jest ok?

505

Odp: Kawa

Ja mam ekspres senseo na saszetki ale są trudno dostępne. A kawę uwielbiam i nie wyobrażam sobie bez niej dnia. Piję z ekspresu i rozpuszczalną, bardzo nie lubię parzonej.

506

Odp: Kawa

Moją ulubioną kawą jest Tupinamba Supremo. Jest bardzo aromatyczna. Wyróżnia się lekką kwaskowatością.  Moim zdaniem jest warta polecenia.

507

Odp: Kawa

Ja lubię kawę kupić kawę ziarnistą i zmielić w młynku , aromat jest super. Widziałam takie młynki , jeżeli nie masz takiego w domu. Naprawdę kawa smakuje całkiem inaczej z takiego młynku.

508

Odp: Kawa

ja piję już tylko zieloną kawę, bo wspomaga odchudzanie:)

509

Odp: Kawa

Ja pije praktycznie każdą kawę, bez wiekszej roznicy big_smile