1

Temat: Praca w dużej firmie a zarobki

Kraków , duża korporacja i 1800 netto na początek...a i tak czuję się zaszczycona jakbym dostała zaproszenie do Hogwartu. No takie wyróżnienie! Praca w wielkiej firmie i taka kasa! Ja nie wiem co ja z tym zrobię, chyba będę sobie robić kanapki z kasą jak 50 Cent... A koleżanka w stolicy ma prawie drugie tyle, będąc na tym samym stanowisku, po tych samych studiach, z tym samym stażem pracy. Warszawa to w ogóle w Polsce leży? Do tej pory myślałam, że tak, ale chyba się pomyliłam. Komu podziękować, za ten rozjazd w poziomie wynagrodzeń między stolicą, a drugim największym i najważniejszym miastem w Polsce?

2

Odp: Praca w dużej firmie a zarobki

Każda firma na początku nie płaci kokosów, musi być jaki okres próbny... W porównaniu do innych mniejszych miast, gdzie na początku jest tylko płaca minimalna, to nie ma co narzekać...

3

Odp: Praca w dużej firmie a zarobki

Szczerze mówiąc nie dziwią mnie wcale te zarobki, bo sama dostałam na samym początku 1800zł netto podczas okresu próbnego, a po okresie próbnym zarabiałam 500zł więcej. Zostałabym przy tych zarobkach gdyby nie to, że cały czas inwestowałam w swój rozwój biorąc udział w szkoleniach, o których dowiadywałam się z [url]http://serwis.inwestycjawkadry.info.pl/informacje-o-portalu/o-nas[/url] . Wyrabiałam więcej niż normę i dzięki temu po pół roku zwiększono mi zarobki o kolejne 500zł, a po roku o jeszcze 700zł.

4

Odp: Praca w dużej firmie a zarobki

Prawda jest taka, że im masz wyższe kwalifikacje, tym możesz więcej zarobić. Na pewno warto zainwestować w siebie. Tutaj [url=http://dorotakostowska.pl/wystapienia-publiczne/]dorotakostowska.pl[/url] są ciekawe propozycje szkoleń, które ułatwiają pracę i pomagają przezwyciężyć stres.

5

Odp: Praca w dużej firmie a zarobki

Moim zdaniem to pracodawca powinie wyszukiwać szkolenia i płacić za pracowników, jeśli chce mieć dobrą kadrę...

6

Odp: Praca w dużej firmie a zarobki

Ale jeśli np. pracownik chce awansować to powinien też sam zainwestować w rozszerzanie kompetencji, nie uważasz?

7

Odp: Praca w dużej firmie a zarobki

A ja uważam, że najważniejsze są odpowiednie relacje międzyludzkie i komfort w pracy. Nawet jeśli zarobki miałyby być nieco niższe. Dlatego my bardzo często jeździmy na integracyjne spotkania, a na produkcji wprowadzamy [url=https://www.autoid.pl/rozwiazania/automatyzacja-w-procesach-produkcyjnych/34-rozliczanie-produkcji-optymalizacja-produkcji-rozliczania-zlecen-produkcyjnych]taki system[/url], który większości z nas zasadniczo ułatwi wykonywanie swoich obowiązków.

8

Odp: Praca w dużej firmie a zarobki

Duże firmy wcale nie oznaczają wielkich zarobków, kadra kierownicza owszem, ale podrzędnym pracownikom płaci się tak sobie, zwłaszcza w korporacjach, a najwięcej oni robią...

9

Odp: Praca w dużej firmie a zarobki

Widać gdzie słabo płacą, wystarczy śledzić oferty pracy - niektóre firmy ciągle nabór prowadzą i  nie mogą skończyć:)

10

Odp: Praca w dużej firmie a zarobki

Dużo zależy od tego, jakie stanowiska są w danej firmie.Najmniej płatne są fizyczne...

Ostatnio edytowany przez Anays (2022-12-07 20:22:26)