1

Temat: Jaką pralkę kupić

Jaką praleczkę kupić smile Co polecacie jakie wy pralki macie w domu?

2

Odp: Jaką pralkę kupić

Ja mam Miele,no ale,,to już wyższa klasa i jest rewelacja

3

Odp: Jaką pralkę kupić

Jeżeli kupujesz nowy sprzęt, zwróć jeszcze uwagę na twardość wody. Jest to bardzo ważne, gdyż w przypadku twardej wody niektóre firmy odmawiają napraw gwarancyjnych. Właśnie zepsuła mi się pralka, więc zaczęłam zgłębiać ten temat - cóż, mądry Polak po szkodzie, ale warto zastanowić się nad montażem takiego zmiękczacza.

4

Odp: Jaką pralkę kupić

Moja mama chce kupić sobie pralkę i powiedziała mi cenę przeznaczoną na ten cel... Jej stara pralka była jedną z tańszych, działała 9 lat. Zapytałam się jej czy myśli że jeśli kupi pralkę za podwójną cenę tej starej to czy również dwa razy tyle lat będzie działać. Oczywiście że nie, a nawet gdyby to i tak trzeba będzie ją wymienić. No i po co jej "bajery" których i tak nie będzie używać...  Dlatego osobiście wybieram te tańsze sprzęty wink

5

Odp: Jaką pralkę kupić

W ciągu 10 lat zepsuły mi się 2 pralki automatyczne i coraz częściej myślę o tym, żeby po kolejnej awarii kupić pralkę działającą na zasadzie Frani - może będzie mniej awaryjna...

6

Odp: Jaką pralkę kupić

Tylko otwieraną od góry, te z drzwiami na boku to tylko niepotrzebne schylanie się i ból pleców...

7

Odp: Jaką pralkę kupić

Tylko otwieraną od góry, te z drzwiami na boku to tylko niepotrzebne schylanie się i ból pleców...

8

Odp: Jaką pralkę kupić

Mam ładowaną od góry i wydaje mi się wygodniejsza niż ta ładowana z boku