1

Temat: Pierwszy taniec - jaka piosenka?

Ciekawi mnie, jakie piosenki wybrałyście albo wybierzecie kiedyś na swój pierwszy taniec na weselu...?
Ja na pewno "Najpiękniejszą" Czerwonych Gitar

2

Odp: Pierwszy taniec - jaka piosenka?

U mnie to będzie piosenka z filmu "Uwierz w ducha"...

3

Odp: Pierwszy taniec - jaka piosenka?

Proponuję zapisać się do szkoły tańca- tam mają do czynienia z setką narzeczonych, więc na pewno wybiorą Wam coś fajnego. Początkująca para raczej nie nauczy się sama pierwszego tańca.

4

Odp: Pierwszy taniec - jaka piosenka?

> Giereczka napisał/a:

> Proponuję zapisać się do szkoły tańca- tam mają do czynienia z setką narzeczonych, więc na pewno wybiorą Wam coś fajnego. Początkująca para raczej nie nauczy się sama pierwszego tańca.


Tez tak uwazam. My rowniez skorzystalismy z pomocy profesjonalnego instruktora tanca w "Pierwszy taniec" w Myślenicach. I te zajecia okazaly sie strzalem w dziesiatke, bo z pomoca nauczyciela dobralismy muzyke, opanowalismy podstawowe kroki, ktore przydaly sie nie tylko podczas pierwszego tanca, ale rowniez podczas calonocnych harców na parkiecie big_smile mysle,ze dla osob, ktore na co dzien nie maja stycznosci z tancem na pewno beda zadowolone z takich treningow.

5

Odp: Pierwszy taniec - jaka piosenka?

Tylko "Flame of love"...

6

Odp: Pierwszy taniec - jaka piosenka?

Jest taka piosenka - a raczej fragment :Skrzypka na dachu" - :"To świt, to zmrok", śpiewany po polsku m.in. przez Violettę Villas i Kazimierza Kowalskiego - i do tej wersji mogłabym zatańczyć pierwszy taniec...

7

Odp: Pierwszy taniec - jaka piosenka?

Jest sporo takich piosenek - pewnie najlepsze będą te Polskie baciary.

8

Odp: Pierwszy taniec - jaka piosenka?

Coś Stachurskiego może być:)