1

Temat: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Zastanawiam sie jak wam sie podobają takie pomysły jak np [b]prowadzenie bloga o dziecku, czy fotostrona malucha[/b] dokumentująca jego dorastanie i małe chwilki codziennych uśmiechów:)
Macie coś takiego, prowadzicie?

2

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Nie pochwalam takich inicjatyw.

3

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

To dobre dla rodziców zakochanych w swoich pociechach... Ja wolałabym uwiecznić w ten sposób np. mojego psa...

4

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Bez przesady, z dzieckiem jest zdecydowanie inna relacja niż z psem...

5

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Ja też mam cały album z moimi dawnymi i obecnymi pupilami, fajna pamiątka...

6

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Na starość będzie jak znalazł wink

7

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Ostatnio porządkowałam swoje stare zdjęcia m.in. z przedszkola - nie ma ich wiele ale chętnie do nich wracam, żeby sie pośmiać, jaką wtedy miałam fryzurę:)

8

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

U mnie fryzura to jeszcze ujdzie, ale te ubrania dla dzieci z dawnych lat... Masakra!

9

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Ale te czarno-białe zdjęcia mają też swój urok... Ja chętnie do nich wracam

10

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Mnie połowa przepadła w różnych okolicznościach, przeprowadzkach, część zniszczyło młodsze rodzeństwo i wiele nie zostało...

11

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Te dawniejsze zdjęcia mam w osobnym albumie i biada temu co by mi je zniszczył...

12

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Wczoraj właśnie porządkowałam stare zdjęcia i złapałam się n tym, że wielu osób z nich już nie mogę skojarzyć, w tak przypadkowych miejscach były robione zdjęcia

13

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Fajnie jest prowadzić blog o dziecku, i tam wstawiać jego zdjęcia, bo czas ucieka, a się potem to wszystko zapomina.

14

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Jestem przeciwna zamieszczaniu zdjęć dzieci w sieci.

15

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Można zrobić np. fotoksiążkę, albo mieć na komputerze, ale wstawiając te zdjęcia do sieci nigdy nie wiemy, kto i w jakim celu może ich użyć. Ja też odradzam

16

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Podobają mi się pomysły fotoksiążek drukowanych (świetne na prezent dla kogoś z rodziny, np. dla dziadków), a poza tym zbieramy zdjęcia w katalogach na dysku i część w tradycyjnej postaci w albumach na zdjęcia - ale jestem przeciwniczką umieszczania zdjęć dziecka w sieci. Wolę nieco bardziej dbać o prywatność.

17

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Miły prezent, oczywiście dla starszego dziecka, żeby tych zdjęć trochę było różnorodnych. A nie tylko jak leży w łóżeczku w różnych pozycjach big_smile

18

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Racja, fajnie jest jak będzie tam np 20 zdjęć, a nie 200 o podobnym stylu. Oczywiście wiadomo, że rodziców zachwycają, ale innych po prostu nudzą...

19

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Najlepsze są domowe albumy, warto wywołać najlepsze zdjęcia i mieć je w domu

20

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Można mieć np. prywatny album na fb

21

Odp: Fotostrona dla dziecka? Pytanie

Ake to zawsze przestrzeń publiczna dla hakerów.....