1

Temat: Casting sunkiss jaki efekt?

Czy używałyście już casting sunkiss? troszkę mnie zaciekawił ten żel rozjaśniający, ciekawa jestem jak wygląda efekt na włosach, chętnie zobaczyłabym zdjęcia. Mam włosy ciemny brąz, chciałabym je leciutko rozjaśnić, tylko boję się że to wyjdzie źle. Stosowałyście?

2

Odp: Casting sunkiss jaki efekt?

Ja użyłam raz i więcej nawet nie spróbuję, moje włosy  za za delikatne, a po tym środku zrobiły się takie matowe, że musiałam je ratować odżywką od fryzjera...

3

Odp: Casting sunkiss jaki efekt?

używałam smile zauważyłam kiedyś na stronie loreala  jest coś takiego i wiedziałam, że muszę kupić smile efekt rozjaśnienia zadowalający już po pierwszym użyciu smile stosowałam do średniego blondu, naprawdę fajnie to wygląda, niestety zdjęć nie mam. a żel przepięknie pachnie smile też mam włosy raczej słabe i nic złego mi z nimi nie zrobił, myślę, że działa delikatniej niż farba.

4

Odp: Casting sunkiss jaki efekt?

hmm ciekawie brzmi, lecę sprawdzić co to za cudo

5

Odp: Casting sunkiss jaki efekt?

uzywam i polecam big_smile zawsze chcialam miec rozjasnione wlosy, w takim zlocistym odcieniu. tylko ostroznie z aplikacja, ja na poczatku troche zbyt czest uzywalam i wychodzil mi momentami rudawy kolor tongue potem juz bylo ok.

6

Odp: Casting sunkiss jaki efekt?

Rudy odcień może świadczyć o jakimś przesuszeniu włosów, czy ten zabieg ma takie skutki uboczne?

7

Odp: Casting sunkiss jaki efekt?

Przy profesjonalnym farbowaniu żaden niechciany odcień nie powinien się pojawiać...

8

Odp: Casting sunkiss jaki efekt?

Czasem jakieś pasmo jest zniszczone czy przesuszone i wtedy po prostu trzeba dłużej farbę trzymać