51

Odp: Promocje na kosmetyki

ja w seforze też wymieniałam, to była akcja Clinique, ale o żadnych innych nie słyszałam

52

Odp: Promocje na kosmetyki

szkoda że już tej odżywki nie można wymienić ale będą następne!

53

Odp: Promocje na kosmetyki

miejmy nadzieję. a ja wlaśnie tak zastanawiając się nad takimi akcjami uświadomiłam sobie, że one są bardzo mało rozrekklamowane - zauważyłyście? chyba tylko w internecie i raczej do wyłapania jak się ktoś tym interesuje i tego szuka - czy mam złe wrażenie?

54

Odp: Promocje na kosmetyki

TELEFON OD ŚW. MIKOŁAJA
[url]http://www.telefonodmikolaja.pl/Default.aspx?m=6&p=3000[/url]

CENNIK - dla mnie drogi ....
1. W przypadku płatności za Telefon do jednego Dziecka.
i. W przypadku płatności e-przelewem lub kartą kredytową opłata w wysokości 10,00 zł + 22% VAT = 12,20 zł brutto.
ii W przypadku płatności SMS- em wysłanie SMS-a o wartości 19,00 zł netto + 22% VAT = 23,18 zł brutto.
2. W przypadku płatności za Telefon do dwóch lub więcej Dzieci.
i. W przypadku płatności e-przelewem lub kartą kredytową opłata w wysokości 10,00 zł+22% VAT = 12,20 zł brutto razy ilość Dzieci= całkowity koszt usługi , dla ilości Dzieci, dla których jest zamawiana usługa.
ii. Dla opłaty za Telefon od Mikołaja dla dwojga lub więcej Dzieci płatności SMS-em nie jest udostępniona.

Cennik obowiązuje od dnia publikacji.
Warszawa, dnia 30.10.2009 r.

55

Odp: Promocje na kosmetyki

TELEFON OD ŚW. MIKOŁAJA
[url]http://www.telefonodmikolaja.pl/Default.aspx?m=6&p=3000[/url]

CENNIK - dla mnie drogi ....
1. W przypadku płatności za Telefon do jednego Dziecka.
i. W przypadku płatności e-przelewem lub kartą kredytową opłata w wysokości 10,00 zł + 22% VAT = 12,20 zł brutto.
ii W przypadku płatności SMS- em wysłanie SMS-a o wartości 19,00 zł netto + 22% VAT = 23,18 zł brutto.
2. W przypadku płatności za Telefon do dwóch lub więcej Dzieci.
i. W przypadku płatności e-przelewem lub kartą kredytową opłata w wysokości 10,00 zł+22% VAT = 12,20 zł brutto razy ilość Dzieci= całkowity koszt usługi , dla ilości Dzieci, dla których jest zamawiana usługa.
ii. Dla opłaty za Telefon od Mikołaja dla dwojga lub więcej Dzieci płatności SMS-em nie jest udostępniona.

Cennik obowiązuje od dnia publikacji.
Warszawa, dnia 30.10.2009 r.

56

Odp: Promocje na kosmetyki

[quote=a.filipowska]miejmy nadzieję. a ja wlaśnie tak zastanawiając się nad takimi akcjami uświadomiłam sobie, że one są bardzo mało rozrekklamowane - zauważyłyście? chyba tylko w internecie i raczej do wyłapania jak się ktoś tym interesuje i tego szuka - czy mam złe wrażenie?[/quote]
to fakt, ja dostałam co prawda maila, ale.. pewnie kiedys cos gdzies wypełniłam i stąd ten spam smile

57

Odp: Promocje na kosmetyki

ale z drugiej strony ileż osób właśnie tylko tego typu rzeczy wyszukuje, nie patrząc, czy mu potrzeba czy nie - a potem handel wygranymi

58

Odp: Promocje na kosmetyki

[quote=asiula83]ale z drugiej strony ileż osób właśnie tylko tego typu rzeczy wyszukuje, nie patrząc, czy mu potrzeba czy nie - a potem handel wygranymi[/quote]
tez racja... lepie niech dostają ci ktorzy potrzebują.... mnie np. akurat się skończyła smile
ale wymieniając widziałam dziewczyny które specjalnie kupiły w sklepie obok jakąś najtańszą odżywkę i wymieniały na tą pantine ...

59

Odp: Promocje na kosmetyki

no nie gadaj!
Ja co prawda zawsze sie cieszę i biorę udział jak są takie akcje, a wynika to z mojego upodobania do kosmetyków i chęci zaoszczędzenia - to prawda. Jednak zawsze zabieram z domu to co mam na wymianę. Tak kupować specjalnie to trochę tak na siłę...

60

Odp: Promocje na kosmetyki

[quote=a.filipowska]no nie gadaj!
[/quote]
miały pełne opakowanie małych odżywek bodajże Joanny i wyjęły je przymnie z firmowych torebek rossmana........  takie agentki smile

61

Odp: Promocje na kosmetyki

hihi, a to dobre! no cóż, może należałoby się cieszyćm, że polska młodzież taka przedsiębiorcza jest wink

62

Odp: Promocje na kosmetyki

[quote=a.filipowska]hihi, a to dobre! no cóż, może należałoby się cieszyćm, że polska młodzież taka przedsiębiorcza jest wink[/quote]
otóż to smile

63

Odp: Promocje na kosmetyki

że też ja taka przedsiębiorcza nie jestem !

64

Odp: Promocje na kosmetyki

a ja nawet nie wpadłabym na tak genialny pomysł...

65

Odp: Promocje na kosmetyki

no widzicie, uczyć się trzeba smile pierwszy punkt - obserwacja otoczenia, hihi:)

66

Odp: Promocje na kosmetyki

ja też bym nie wpadła .... a podobno inteligenta jestem wink

67

Odp: Promocje na kosmetyki

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images49.fotosik.pl/226/2eb121070e1bfcf9med.jpg[/img][/url]

68

Odp: Promocje na kosmetyki

[url]http://www.acuvue.pl/promocje[/url]
dla okularnic smile

Ostatnio edytowany przez justyna (2009-11-25 11:40:45)

69

Odp: Promocje na kosmetyki

Mój nosi soczewki.
Może i ja bym skorzystała... smile

70

Odp: Promocje na kosmetyki

ja też chętnie spróbowałabym soczewki bo ciągle mrużę tymi moimi oczami , źle widzę dal to minusy

71

Odp: Promocje na kosmetyki

No polecam. Tylko mój przesadza i ciągle nosi te soczewki, a jeszcze nie chce iśćdo okulisty na wizytę kontrolną....

72

Odp: Promocje na kosmetyki

ja na ziamę - mam np. 3 miesiące, że w okularach, bo szybciej mi i łatwiej, a poetm np. znowu przywykam do soczewek i okulary idą w kąt smile

73

Odp: Promocje na kosmetyki

ja uwielbiam okulary :-) ładnie mi w nich wink
ale soczewki na lato na rower sa super! smile

74

Odp: Promocje na kosmetyki

dziewczyny dziś w rossmanie odebrałam prezent , kilka ładnych probek w takiej reklamóweczce, nawet warto, tylko trzeba mieć kod ze strony rossnet

75

Odp: Promocje na kosmetyki

Ja też już swój prezent z Rossnet odebrałam