26

Odp: Problemy z trądzikiem

[quote=magaTA]Wiesz ogólnie to warto mieć tę emulsję micelarną, zmywa nawet makijaż i nie trzeba używać wody. Ja ogólnie używam jej jak mydła bo dobrze zmywa kurz z buzi.[/quote]

Dziękuje za info smile następnym razem jak będę w aptece na pewno zaopatrzę się jeszcze w emulsje bo powoli mój balsam do ciała od nich się kończy także zapewne zakupię od razu duecik. Bo moja skóra naprawdę potrzebuje nawilżenia bez niego to wygląda okropnie a w dotyku jest koszmarem...

27

Odp: Problemy z trądzikiem

Aplikator na wypryski , należy jednak odpowiednio zadbać o systematyczność, musicie działać zgodnie z tym co jest na opakowaniu. O ile rzeczywiście tego dopilnujecie to wszelkie ślady powinny zniknąć, a cera powinna wyglądać jak należy. Po zaczerwienieniach nie powinien zostać żaden ślad.

28

Odp: Problemy z trądzikiem

Ja uważam, że najlepsza w przypadku trądziku jest konsultacja dermatologiczna. Jest wielu specjalistów z tej dziedziny. Tylko dobry dermatolog zdiagnozuje przyczynę trądziku i pomoże ją wyeliminować.

29

Odp: Problemy z trądzikiem

U mnie syn ma ten problem na plecach .Jest pełnoletni był u dermatologa ,ale nie przestrzega diety co byście poradziły ?On rozdrapuje te plecy paskudnie to wygląda .

30

Odp: Problemy z trądzikiem

Ja codziennie przecieram twarz wodą zmieszaną z sokiem z aloesu. Efekt fajny. Zero krostek, skóra gładka. Nie trafiłam jeszcze na kosmetyk, po którym miałabym tak samo dobrą cerę.

31

Odp: Problemy z trądzikiem

U mojego syna pomogła emulsja micelarna ,twarz pięknie się wygładziła .

32

Odp: Problemy z trądzikiem

Według mnie jedynym skutecznym sposobem walki z trądzikiem jest jego konsultacja dermatologiczna. Namówiłam moją przyjaciółkę na wizytę u pani] , ponieważ robiły się jej już takie brzydki blizny po trądzikowe. Na szczęście po konsultacji szybko pani dr wprowadziła leczenie i zmiany są  tak ogromne że czasem nie mogę się napatrzeć na jej buzie.

33

Odp: Problemy z trądzikiem

Polecam jeszcze zajrzeć do tej instrukcji: . Znajdziecie tam dużo informacji na temat poprawnego pozbywania się wyprysków. Ważne jest, żeby nie robić tego palcami bo rozsiewa się bakterie i powoduje to powstawanie nowych. Teraz w sprzedaży są specjalne łyżeczki, które pozwalają w łatwy i higieniczny sposób pozbyć się takich rzeczy. Można je dostać w rossmannie lub na allegro.

34

Odp: Problemy z trądzikiem

Na trądzik stosuj toniki , żele myjące do twarzy .
polecam stronkę

35

Odp: Problemy z trądzikiem

Pewnie, że na efekty trzeba się napracować, ale systematyczne działanie sprawia, że naprawdę problem jest eliminowany i nie wraca.

36

Odp: Problemy z trądzikiem

Ja kiedyś miałam laser ale nie za dużo mi pomogło a teraz lekarz zaproponował mi botox jako skuteczną metodę ale powiedział że gwarancji dać nie może.

37

Odp: Problemy z trądzikiem

Powinno się zaczynać od klasycznych metod i chyba wszystko to jasno pokazałam, co nie? Kosmetyk ma być solidny, naturalny, robić różnicę. Wtedy na pewno zauważycie zmiany - wszystkie ślady powinny być wyeliminowane. Pierwszym krokiem powinna być po prostu systematyczność.

38

Odp: Problemy z trądzikiem

Przy trądziku trzeba bardzo uważać, żeby nie przesuszyć skóry zbyt agresywnymi zabiegami, bo to może jeszcze pogorszyć stan cery i nie pomoże. Najlepiej wybrać sie raz na jakiś czas do kosmetyczki, która wybierze zabiegi odpowiednie dla cery i doradzi jakie kosmetyki warto używać.

39

Odp: Problemy z trądzikiem

We Wrocku mają terapie przeciwtrądzikową - moja przyjaciółka testowała i jej pomogło. Także może warto wypróbować smile do tego pewnie wizyta u dermatologa by się przydała

40

Odp: Problemy z trądzikiem

Czasem wystarczy higiena, mój siostrzeniec też miał problem trądziku dopóki nie zaczął porządnie oczyszczać twarzy i wszystko wróciło do normy

41

Odp: Problemy z trądzikiem

Ja stosowałem  preparat, który mnie był bardzo skuteczny w porównaniu do innych

42

Odp: Problemy z trądzikiem

Korzystamy z usług lekarzy dermatologów od lat całą rodziną. Wspaniała, profesjonalna obsługa medyczna dla osób w każdym wieku- od dzieci, po osoby starsze. Nigdy mnie nie zawiedli, dlatego mogę ich śmiało polecić.

Ostatnio edytowany przez KamilaWir (2021-05-23 00:28:17)

43

Odp: Problemy z trądzikiem

Spróbujcie diety, ograniczając ostre przyprawy i tłuszcz powinno być lepiej.