26

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

Dziewczyny, sposób walki zależy też od stopnia cellulitu: pierwszy, drugi, trzeci, czwarty. Pierwsze dwa podobno można zwalczyć samodzielnie.

27

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

Szczerze mówiąc jesli chodzi o cellulit to ani to ani to może nie okazać się skuteczne. Wydaje mi się, że najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się tego problemu jest specjalistyczny i profesjonalny zabieg medycyny estetycznej.

28

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

na cellulit idealnie sprawdzą się bańki chińskie.

29

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

Nie wiem czy zauważyłyście, że bardzo często w składzie kosmetyków anty celulitowych znajduje się KOFEINA! To mnie zaciekawiło, bo często robię domowy piling z fusów kawy.

30

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

u mnie na cellulit najlepiej zadziałało bieganie, serio dziewczyny nawet wolny truchcik pomoże z cellulitem

31

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

Najgorzej polegać na samych kosmetykach. Może i jestem facetem ale temat jest mi dobrze znany, nie ma nic lepszego jak intensywny i regularny sport. Kosmetykami można jedynie wspomóc ale jakoś bardzo bym się na nich nie skupiał smile

32

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

Kobiety wierzą w kosmetyki, albo może inaczej... łudzą się, że same kosmetyki pomogą, bo to takie łatwe rozwiązanie. Takie się wydaje, a rozwiązaniem żadnym nie jest.  Jeden jest plus tych kosmetyków, że skóra jest po nich przyjemna w dotyku smile.

33

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

Na cellulit najlepiej zastosować złożoną pielęgnację. Ja polecam bańkę chińska, osobiście korzystałam  z tego zabiegu. Natomiast takie zabiegi należy połączyć z racjonalnym odżywianiem i aktywnością ruchową, np. spacerem.

34

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

Bardzo bym chciała stosować bańkę chińską, ale niestety przeciwwskazaniem są pękające naczynka i tendencja do tworzenia się pajączków. sad

35

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

Ja stawiam na ćwiczenia, wysportowane ciało nie łapie cellulitu.

36

Odp: Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?

To fakt, organizm jest lepiej dotleniony, ciało zgrabniejsze, zbędna tkanka się nie gromadzi i cellulitu jest mniej, albo i nie ma go wcale.