51

Odp: Czy to dobry prezent?

Myślę, że odpowiedni kierunek to taki -
A czy inne prezenty mają sens? Moim zdaniem ma sens wszystko, co ciekawe i wyszukane.
Stawianie na kiepskie, nudne prezenty, raczej całkowicie mija się z celem.
Jak sądzicie?

52

Odp: Czy to dobry prezent?

Według mnie jak najbardziej dobry. Liczą się skromne prezenty !

53

Odp: Czy to dobry prezent?

Jeśli lubi aktywność fizyczną to czemu nie. Najważniejsze to kupić co co jej się przyda.

54

Odp: Czy to dobry prezent?

> rikela napisał/a:
chefstore
> Myślę, że odpowiedni kierunek to taki -
A czy inne prezenty mają sens? Moim zdaniem ma sens wszystko, co ciekawe i wyszukane.
Stawianie na kiepskie, nudne prezenty, raczej całkowicie mija się z celem.
Jak sądzicie?


Ja myślę, że jak najbardziej smile Powinno się spodobać bez dwóch zdań! smile

55

Odp: Czy to dobry prezent?

A może szkolenie z tańca na rurce.
Super - dla większości kobiet, szczególnie jeśli ta kobieta nie ma za bardzo okazji do opuszczania domu.
Po prostu to jakaś fajna odmiana, nowe towarzystwo. Coś takiego jest konkretne.

56

Odp: Czy to dobry prezent?

Akurat teraz rozglądam się za małym prezentem z biżuterii i wpadł mi w oko  bardzo oryginalny srebrny naszyjnik z cyrkonią

57

Odp: Czy to dobry prezent?

Ja uważam że dla kobiety najbardziej uniwersalny prezent to jednak kosmetyki, kremów czy lakierów nigdy za wiele xD i na Semi są teraz fajne zestawy prezentowe nie tylko z lakierami. Podoba mi się właśnie zestaw z kremem i oliwką i myślałam żeby może mamie na święta taki zabrać

58

Odp: Czy to dobry prezent?

A  może jakiś wspólny weekend? Moim zdaniem po Polsce warto podróżować. Jest najpiękniejsza i to o każdej porze roku. W  różnych przedziałach cenowych także każdy znajdzie coś na własną kieszeń odpowiedniego. Polecam, u nich jest największy wybór.

59

Odp: Czy to dobry prezent?

Jeśli dziewczyna lubi takie gadżety to czemu nie? wink

60

Odp: Czy to dobry prezent?

Ja wolałabym dostać właśnie coś związanego z aktywnością, może być wyjazd albo jakieś przeżycie - typu kolacja w ciemności - zamiast kolejnych rzeczy, które pewnie będą się głównie kurzyć na półce...

61

Odp: Czy to dobry prezent?

Też bym stawiała na przeżycia smile A jak lubi sport to może jakiś lot paralotnią albo parasailing big_smile

62

Odp: Czy to dobry prezent?

Dobra książka czy album to dobry prezent, przynajmniej ja lubię takie dostawać.

63

Odp: Czy to dobry prezent?

co kupujecie mamom na dzień mamy? Przeglądam oferty sklepów online i widziałam że  jest sporo promocji na suszarki , jest w czym wybierać, w oko mi wpadła taka czerwona suszarka, wygląda mega

64

Odp: Czy to dobry prezent?

Fajny prezent to kwiaty doniczkowe np. storczyk