226

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja również przeważnie zamawiam rzeczy w internecie. Zdecydowanie dla mnie jest wygodniej w dodatku taniej i znaczeni większy wybór.

227

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja też w necie.

Ostatnio edytowany przez ulikka (2018-03-19 21:25:45)

228

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Często zamawiam przez Internet - jest dużo wygodniej i dużo szybciej, niż tradycyjnie. Mam kilka ulubionych sklepów, najczęściej jednak wracam do sklepu Netmoda.pl wink Lubię jakość ich ubrać i ich ceny też lubię wink

229

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Kupuję na platformach internetowych , ale tu zaznaczając by ciuchy/obuwie były nowe.
Poza tym plusem jest szybkość dostarczenia przesyłki. Bardzo lubię ich promocje jakie dają na swoich sklepach.

230

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Robię zakupy przez internet, ostatnio trafiłam na pełno ciuszków, od modnych po eleganckie, wybór jest bardzo duży, ostatnio szukałam sukienkę ponieważ musiałam iść na ślub, na ich sklepie wybierałam chyba z parę godzin ponieważ jedna sukienka była ładniejsza od drugiej smile Oficjalnie padło na rozkloszowaną sukienkę koktajlową . Trochę zaryzykowałam bo kupiłam sukienkę parę dni przed ślubem ale na szczęście przyszła w 2 dni robocze, rozmiarówka jak najbardziej zgadzała się z tabelą rozmiarów na stronie, i udało mi się kupić w dobrej cenie, ponieważ podobne sukienki kosztowały o wiele więcej.

231

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ostatnio oglądam jeansy Tanya. Zawsze coś fajnego tam wybiorę. Jestem z nich bardzo zadowolona mają 98% bawełny, jest możliwość oddychania materiału. Ma klasyczny pas z zamkiem.

232

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Coraz częściej kupuję w  secondhandach albo lokalnie z ogłoszeń od prywatnych osób, nowe i używane rzeczy.

233

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ostatnio zamówiłam sobie sukienkę w kolorze granatowym, z nadrukiem kolorowych pasków. Będzie w sam raz na lato smile Jest z bawełny, więc to dodatkowy plus, bo materiał oddycha, człowiek się tyle nie poci pod nim. Jak pod sztucznymi odpowiednikami.

234

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Najczęściej w outletach, można tam upolować fajne ostatnie sztuki smile

235

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

ceny ubranek dla niemowląt w outletach i nowych sa mniej wiecej podobne

Ostatnio edytowany przez maskotka (2020-04-09 09:42:23)

236

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

znalazlam piekne sukienki dla niemowlat i troche wiekszych maluchow ,  ceny rozne od 15zl do 50zl to zalezy

237

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

A moze warto dac szanse jakiejs grupie sprzedazowej i tam zamiast 300zl dac 100zl za dobrej jakosci sweter?
Ja kupuje duzo w sh, ale albo mam szczescie, albo dobre sh, albo juz sie nauczylam wink
Jesli cos mi sie bardzo podoba to potrafie dac wiecej, chociaz,tez mam opory przed wydaniem jednorazowo wiekszej kwoty na cos innego niz np skorzane buty smile
Ja polecam popatrzec na marki, ktorych u nas nie ma za bardzo MS, Gap, Esprit - tego jest masa w sh, na olx, na grupach a jakisc dobra.
Mam tak samo jak Ty- chce miec garderobe zlozona z dobrej jakosci materialow a nie tylko z metek (mowie o sobie, ze jestem jakościową snobką) i z,perspektywy 3-4 lat najwiecej jakosci jednak mam z sh...:)

No i jeszcze jedno, szukajcie kuponów rabatowych. Dzięki temu mozna upolować ubrania o wiele taniej - możecie poszukać tam zniżek na ubrania we wszystkich obecnie sklepach internetowych.

Ostatnio edytowany przez lenne (2020-07-03 06:51:13)

238

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Przede wszystkim wyprzedaże. Uwielbiam! Jak tylko widzę promocje to od razu uzupełniam szafę. Na razie jednak w planach mam zrobić ogromne przerzucenie rzeczy i wywalić część w której nie chodzę. Zobaczymy co z tego wyjdzie wink

239

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Nie przepadam za sieciówkami, płaci się tam za szmatki, które po jednym praniu nadają się do kosza. Ubrania kupuje w internecie  i ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep. Kupiłam tam kurtkę i jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie, warto zajrzeć bo mają markowe ubrania w naprawdę fajnych cenach;)

240

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja swoje ubrania (najczęściej kupuję spodnie jeansowe wink) kupuję online - mają super ceny i bardzo sympatyczną obsługę.

Ostatnio edytowany przez DeeDee (2020-08-28 12:09:58)

241

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

To fakt, że w wielu sieciówkach kupuje się rzeczy jednorazowe, tak jak napisała Hybryd, ale mi udało się trafić sporo takich okazów, które są ze mną już długo i kupione były właśnie w sieciówkach. Lubię C&A, bo tam mam najwięcej trafień, za to rzeczy z młodzieżowych sklepów wytrzymują mój tryb użytkowania żałośnie krótko sad

242

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Głównie w necie i najczęściej spodnie. Bluzki czy koszule wolę w sklepach stacjonarnych wink Jeansy kupuję w necie - bardzo dobre ceny, naprawdę bardzo dobre i w dodatku są mega komunikatywni. Zanim zamówię to dzwonię do sklepu i podpytuję o model, który mnie interesuje, a przy okazji trochę sobie pogadam z Panami z obsługi wink

243

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja przed chwilą odważyłam się kupić marynarkę przez Internet. Tego typu rzeczy wolę mierzyć, ale w H&M można na szczęście dokonać zwrotu. Co prawda już nie za darmo, ale opłata jest niewielka (3.90 zł). Niektóre ubrania mają dostępne tylko online hmm

244

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

outlet odzieżowy  - najlepsze marki topowych projektantów i outletowe ceny- polecam smile

Ostatnio edytowany przez milka85 (2020-11-05 14:14:54)

245

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Głównie zamawiam przez internet smile Najczęściej w Sinsay, H&M, Bershka, Stradivarius lub Mohito. Jestem zawsze zadowolona z jakości i wykonania! Polecam smile

246

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

zawsze przez intenet w sieciówkach tam są wmiare dobre ubrania

247

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Przestawiłam się na zakupy w sieci, zamawiam przeważnie w tych dużych sklepach internetowych typu zalando, abou you

248

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Jeśli chodzi o odzież sportową to z całą pewnością mogę polecić termoaktywną.

249

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Piękny, klasyczny, wełniany płaszcz polskiej produkcji. Płaszcz jest porządnie uszyty, miły w dotyku i wygodny, ma pasek fajnie podkreślający talię. Dobrze mi się go nosi, to był bardzo udany zakup.

Ostatnio edytowany przez emillyB (2021-01-10 02:12:07)

250

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja polecam także sklepy vintage - znajdziecie tam naprawdę niezłe perełki w klimacie retro w super cenach.