1

Temat: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Cześć,

Chciałbym jakoś wspomóc reklamę mojej firmy i zainwestować w jakieś gadżety - typu długopisy, breloczki, kalendarze. Czy taki zakup mogę wrzucić w koszty?

2

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Wszystko mozesz wrzucić w koszta. Bez problemu. Polecam jednak dobrze zastanowić się nad konkretnymi gadżetami bo nie każde mogą się podobać klientom. Smycze czy też breloki są totalnie oklepane i nie wiem sama czy byłabym z czegos takiego zadowolona. Jestem zdania,ze warto jest zainwestować w coś praktyczniejszego. Na przykład koszulki reklamowe.
Zerknij sobie tutaj:


Na stronie jest hurtownia odzieży reklamowej. Ostatnio zamawiałam tam koszulki na konferencję reklamową do mojej firmy.

3

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Ja lubię notesy i te takie karteczki do notowania. To się zawsze przydaje, podobnie jak długopisy. Może nie są to jakieś oryginalne gadżety, ale bardzo często używane, a chyba o to waśnie chodzi, żeby mieć z nazwą i logo firmy jak najczęstszy kontakt. W szkole często coś sobie zapisujemy, podajemy dalej, mimowolnie zwracamy uwagę na swoje długopisy, piórniki. Są to przedmioty, z którymi stykamy się często, więc idealnie nadają się do tego, by być nośnikiem reklamy.

4

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Ja także jestem zwolenniczką długopisów i notesów. Rozważyłabym także zakup . Moim zdaniem dzisiaj to bardzo modny gadżet. Wrażenie na pewno zrobią nie te prostokątne, ale te w innych kształtach. W ofercie mają też nieco droższe - filcowe. Myślę, że czasem lepiej zapłacić więcej, ale mieć coś, co zrobi wrażenie.

5

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Sama bym kupiła taką torbę ekologiczną smile

6

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

[quote=alinka29]Cześć,

Chciałbym jakoś wspomóc reklamę mojej firmy i zainwestować w jakieś gadżety - typu długopisy, breloczki, kalendarze. Czy taki zakup mogę wrzucić w koszty?[/quote]

Możesz

7

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

można zamówić świetne kubki reklamowe. Projekt nadruku musimy dostarczy sami. Poza tym trzeba wybrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb naszej firmy. Uważam, że naprawdę warto zdecydować się na tego typu upominki.

8

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Na ostatnie szkolenie w firmie wykonaliśmy teczki reklamowe. W ich wnętrzu umieściliśmy wszelkiego typu foldery o naszej ofercie jak również notes i długopis przydatne gdy uczestnik szkolenia chciał sobie coś zanotować. i notesów zamówiliśmy drukarni, z którą współpracujemy. Zamówiliśmy teczkę standard plus z logo i zdjęciem naszej firmy. Teczka została wydrukowana na wysokiej klasy kredzie oraz pokryta folią matową. Fantastycznie to wyglądało. Myślę, że to fajny gadżet, który przyda się w życiu codziennym.

9

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Dzięki z porady smile

10

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Ja polecam wykonać różnego rodzaju woblery reklamowe jak i artykuły pos. Z pewnością przyda się to dla reklamy Twojej firmy. Sprawdź tutaj  , zobaczysz przykładowe realizacje smile

11

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Zależy jaka firma, bo tak naprawdę wydaje mi się, że kwestię gadżetów reklamowych powinno się podejmować indywidualnie, by pasowały do danej firmy i branży.

12

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Wiele lat organizuję konferencje i jak przychodzi co do czego, to ludziom najbardziej zależy jednak na...poczęstunku:):) My już się nauczyliśmy i zamawiamy np napoje reklamowe z ST Drink. Nie jest drogo, a efekt super.

13

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Zgadzam się! Napoje to super sprawa i mowie to zarowno od strony klienta jak i przedsiebiorcy. ST Drink swoim rozwiazaniem mnie totalnie kupiło

14

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Dobrym pomysłem są również kalendarze, wiszą na ścianie cały rok i są funkcjonalne. Ja mam w biurze na ścianie kalendarz dr. oetkera. Każdy miesiąc jest opatrzony zdjęciem pysznego ciacha a po drugiej stronie jest przepis. Piekłam już ciasta z przepisów z tego kalendarza i wyszły bardzo smaczne. big_smile

15

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Ja lubię  praktyczne rzeczy tego typu - parasolkę, koszulkę itp.

16

Odp: Jakie gadżety reklamowe polecacie

Albo brelok do kluczy...