1

Temat: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Cześć ! Czy zawsze wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne na wakacje? Sama zastanawiam się czy sobie wykupić... Lecimy z mężem do Grecji.

2

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Ja zwykle spędzam wakacje w Polsce, bez dodatkowych ubezpieczeń, ale przy dalszym wyjeździe pewnie bym o tym pomyślała, bo nigdy nie wiadomo, co może się przydarzyć...

3

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Oczywiście,że sobie wykupujemy .Niby Grecja to Unia Europejska ale tak naprawdę nie masz pewności czy coś będzie darmowe czy nie. To,że u nas wizyty są bezpłatne nie musi oznaczać,że u nich rówineż bedą. Poza tym zwykle ekuz nie obejmuje na przykład transportu zwłok do Polski. Zastanawiałaś sie nad tym?
Poczytaj jaką polisę turystyczną warto jest wybrać, na jakie dodatki warto jest zwrócić uwagę. Dzięki temu zdecydujesz się na coś dobrego dla siebie...

4

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Warto wykupić ubezpieczenie, koszt nie jest duży, a coraz częściej się słyszy, że padło biuro podróży

Ostatnio edytowany przez artharke78 (2015-07-21 11:27:36)

5

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Jasne,że tak. Czy wiesz,że wiele osób tak nie robi ? Ostatnio rozmawiałam z moja ciocią, która bardzo czesto lata na różne wycieczki zagraniczne i ona nie kupuje sobie takiego ubezpieczenia. Muszę przyznać,że trochę mnie to przeraziło bo jestem zdania,że jest to konieczne. Można wykupić takie ubezpieczenie przez internet. Nie trzeba nigdzie chodzić. Sama preferuję taką drogę bo jednak oszczędza się dzięki temu sporo czasu i jest to znacznie wygodniejsze.

6

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Właśnie zastanawiam się nad takim ubezpieczeniem, bo za miesiąc jadę w Alpy. Będę tam spędzać urlop dość aktywnie, bo planuje codziennie przez kilka godzin jeździć na nartach. Szukam najlepszej oferty ubezpieczeniowej, która obejmowałaby wszystko. Wstępnie zdecydowałam się na ubezpieczenie.

7

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Ja nie wykupuję, ale jak ubezpieczaliśmy mieszkanie i auto to dowiedziałam się przy okazji że to nie jest duży koszt, a warto mieć.

8

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Oczywiście, że tak! Bezpieczeństwo na wakacjach to podstawa!!! Do bezpieczeństwa należy też odpowiednia ochrona przed słońcem, tu dowiecie się, jak to zrobić . Uważajcie na promieniowanie uv!

9

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Nie wyobrażam sobie jechać gdziekolwiek zagranicę bez ubezpieczenia. Nawet jeśli są to kraje UE, to sama karta EKUZ nie daje stuprocentowej gwaracji bezpłatnej opieki medycznej. Ja tam zawsze wykupuję polisę na te kilka dni co wyjeżdżam, wiele nie kosztuje , a mam jednak to poczucie bezpieczeństwa.  Bardzo się przydają podczas planowania wczasów wink

10

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Pewnie, że wykupywać. Tyle się teraz czyta o różnych przypadkach i kłopotach ludzi, którzy wyjeżdżając na wakacje nie kupili ubezpieczenia turystycznego. Najlepiej porównać różne ubezpieczenia i wybrać te najbardziej dostosowane do swoich potrzeb.

11

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Jadąc za granicę na pewno bym wykupiła, ale na wakacjach w Polsce nie widzę sensu.

12

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Sama jak do tej pory jeszcze nie korzystałam z takiej opcji. Nie mniej jednak na pewno będę musiała znaleźć jakieś dobre ubezpieczenie. Jeżeli zrealizuję swój plan, będą to pierwsze tego rodzaju wakacje dla całej rodziny, jednak daleko od domu.

13

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

W celu wyboru najlepszego ubezpieczenia turystycznego trzeba porównać kilka ofert, nie brać pierwszego zaproponowanego...

14

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Koniecznie wykup, nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć i lepiej mieć wsparcie. Najlepiej ubezpieczenia szukać w multiagencjach , mają duży wybór polis i nie przepłacisz.

15

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Ja zawsze wykupuję ubezpieczenie turystyczne... często podróżuję i chcę czuć się bezpiecznie.

16

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Zawsze wykupuję ubezpieczenie jak wyjeżdżam. Za czasów studenckich raz jechałam w Alpy na narty, miałam ubezpieczenie ale tańsze bo było zamieszanie i się w tym słabo zorientowałam poza tym każdy myśli że czemu akurat jemu miałoby się coś przytrafić... złamałam nogę hmm Dobrze że miałam jakieś ubezpieczenie bo wszystko z tego udało się pokryć ale odszkodowania niestety nie dostałam...

17

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Moim zdaniem takie ubezpieczenie to podstawa smile

18

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Assistance w podróży pomoże Ci w razie różnych problemów nie tylko ze zdrowiem, ale także w sytuacjach związanych z codziennymi sprawami, takimi jak np opieka nad niepełnoletnim dzieckiem czy załatwienie zakwaterowania na czas leczenia.

19

Odp: Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne

Zwykle nie wykupuję, liczę na swoje szczęście:)