1

Temat: Mary Kay - warto być konsultantką?

Mary Kay! Ostatnio dostałam w prezencie zestaw kosmetyków z tej firmy i bardzo mi odpowiadają. A że lubię łączyć przyjemne z pożytecznym, to mi oczywiście zaraz pomysł w głowie zaświtał i tak się zastanawiam, czy by nie zostać konsultantką. Myślicie, że to fajny pomysł jest? A może któraś z Was jest i się wypowie, czy warto? smile

2

Odp: Mary Kay - warto być konsultantką?

Mary Kay to drogie produkty, do tego dość słabo znane , jednak to Avon zdobył rynek handlu bezpośredniego i też ma fajne kosmetyki, a dużo tańsze. Na pewno znajdziesz w swoim otoczeniu chętne klientki?

3

Odp: Mary Kay - warto być konsultantką?

Może i droższe, ale jakość lepsza. Ja je bardzo lubię i sporo moich koleżanek też, więc o rynek bym się chyba aż tak nie martwiła. Zwłaszcza, że innymi markami rynek jest już przesycony.

4

Odp: Mary Kay - warto być konsultantką?

Z całym szacunkiem @malinko, ale nie porównywałabym w żaden sposób Avonu z Mary Kay. Nie zgodzę się też z tym, że marka nie jest znana. Zwłaszcza wśród dziewczyn, które stawiają na jakość i lubią mieć coś, czego nie ma każda sąsiadka. wink

5

Odp: Mary Kay - warto być konsultantką?

Trochę bym tu się zastanowiła czy sama cena ma być takim wyznacznikiem tego gdzie chcesz być konsultantką. Osobiście wolałabym być konsultantką lepszej marki, a w moim odczuciu takie jest Mary Kay. Faktycznie ich kosmetyków nie kupisz za przysłowiowe grosze, ale za ceną stoi też wysoka jakość. Jako konsultantka możesz się rozwijać mając szkolenia i pokazy, ucząc się kosmetologii i dzięki temu pomagając chociażby klientkom wybrać z gamy kosmetyków to co będzie dla nich odpowiednie.

6

Odp: Mary Kay - warto być konsultantką?

W obecnych czasach gdy wszystko można kupić w necie to bycie konsultantką jest wyzwaniem,  zwłaszcza przy produktach droższych, a niekoniecznie o naturalnym składzie.

7

Odp: Mary Kay - warto być konsultantką?

Ale jak się ma dużo koleżanek to zawsze ktoś kupi

8

Odp: Mary Kay - warto być konsultantką?

Myślę, że warto nie tylko jak się ma dużo koleżanek. Ogólnie wszystko zależy od kosmetyków. Jeśli o Mary Kay chodzi to są dobre jakościowo i według mnie polecając je jest się w zgodzie z samym sobą. U mnie biorą często nie tylko koleżanki, ale też rodzina. Ostatnio trochę osób poleciło więc i koleżanki koleżanek. Takie dodatkowe zajęcia i parę groszy do domowego budżetu chyba jest cały czas na czasie smile