1

Temat: Internet stacjonarny w Kielcach

Czy ktoś z Was mieszka w Kielcach? Czy możecie mi napisać, u kogo warto mieć internet stacjonarny?
Gdzie działa to rzeczywiście solidnie i nie sprawia problemów? Szukam jakościowych usług, czegoś sprawdzonego.
Pomysły, podpowiedzi?

2

Odp: Internet stacjonarny w Kielcach

A dzielnica, ulica, a najlepiej adres? Przecież wszędzie dostępne są inne usługi.
W sumie to nawet na tej samej ulicy może być w jej różnych częściach dostępne coś całkiem innego.
Zacznij od porównywarki PanWybierak - tam podajesz adres, a porównywarka wyświetla ci dostępne usługi.

3

Odp: Internet stacjonarny w Kielcach

Tutaj nie podam. No OK, wpisałam swój adres i wyskoczyło mi dużo ofert w tym 2 stacjonarne. Tylko skąd pewność, że te wszystkie ceny i pakiety są aktualne? Umowę się podpisuje z nimi czy z operatorem?

4

Odp: Internet stacjonarny w Kielcach

Data aktalizacji jest podana na liście wyników. Masz wątpliwości, to wybrane oferty sprawdzasz ręcznie.
Raczej wszystko powinno się zgadzać.

5

Odp: Internet stacjonarny w Kielcach

Dzwoniłam tam w piątek. Dostałam wykład na temat ofert i kilka konkretnych podpowiedzi, na które sama bym nie wpadła. W sumie oni mają na co dzień do czynienia ze wszystkimi ofertami rynkowymi, więc akurat dopasowanie poszczególnych elementów nie powinno stanowić niczego trudnego. Ważne, żeby tylko całość została odpowiednio zaplanowana. To kluczowe.

6

Odp: Internet stacjonarny w Kielcach

Widzisz? I chyba wygodnie, co nie? Wiadomo, że najlepiej zawsze rozmawiać z wieloma firmami, które są dostawcami takich usług. Bo jak może doradzić ktoś, kto raz na 2 lata podpisuje umowę z jakimś tam operatorem? W ofertach firm w zasadzie wszystko się nieustannie zmienia.

7

Odp: Internet stacjonarny w Kielcach

Teraz gdzie się da to robią światłowód, więc tam już inne opcje nie mają szans

8

Odp: Internet stacjonarny w Kielcach

Nawet na wsiach jest już internet światłowodowy:)