26

Odp: krem

Zamiast kremu polecałabym naturalne oleje te same,  których używacie do twarzy;D Wystarczy wetrzeć dosłownie parę kropel w pazokcie i skórki przed snem, efekt murowany:) Ja stosuję zamiennie olej arganowy i amarantusowy z firmy RYOR.

27

Odp: krem

Zamiast kremu polecałabym naturalne oleje te same,  których używacie do twarzy;D Wystarczy wetrzeć dosłownie parę kropel w pazokcie i skórki przed snem, efekt murowany:) Ja stosuję zamiennie olej arganowy i amarantusowy z firmy RYOR.

28

Odp: krem

Ja raz w tygodniu stosuję olej winogronowy

29

Odp: krem

Taki nawyk wmasowywania kremu w paznokcie jest bardzo dobry. Ja zaufałam kosmetyczce, która mi to zaleciła, ale do tego nie nadaje się każdy krem do rąk. Takie kwiatowe nie są odpowiednie do wmasowywania w paznokcie... Kosmetyczka poleciła mi  do tego taki niby bardziej leczniczy krem - Krem nawilżający Kompres z linii Comfort Bielendy. Muszę powiedzieć, że faktycznie jestem zadowolona z efektów. Paznokcie nie łamią się, a płytka jest bardziej błyszcząca.

30

Odp: krem

Ech, przydałoby się moim skórkom wrócić do tego nawyku. W pracy muszę dezynfekować często dłonie i te środki myjące nie wpływają dobrze na skórę. Często moje skórki są takie postrzępione sad

31

Odp: krem

To raczej brak witaminy A i E, nie efekt częstego mycia...

32

Odp: krem

Tak myślisz? hmm Kupiłam sobie suplement z kolagenem i tam jest też witamina E. Może pomoże. Zwrócę uwagę na obie witaminy, dzięki smile

33

Odp: krem

Jak to mówią dłonie to nasza wizytówka i taka jest prawda. Niestety często trudno coś skutecznego dobrać, a tym bardziej jak ma się jakiś problem. Ja zawsze miałam z przesuszoną skórą dłoni, aż taka szorstka, niemiła w dotyku. Przez przypadek w sumie dowiedziałam się o kremie Afterworkout, z różnymi olejkami jak rycynowy, z rokitnika, arganowy. Mają super działanie regeneracyjne. Po posmarowaniu skóra od razu jest inna. Jak go wypróbujecie to nie będziecie chciały nic innego, mówię wam.

34

Odp: krem

Bardzo fajny jest zabieg calluspeeling, mozna zrobić go tylko w salonie kosmetycznym. Jest swietny a po nim mam stopy gładkie jak nigdy. Zabieg bardzo prosty a efekt mega i przy tym długo się utrzymuje.

35

Odp: krem

Używam odżywek i oliwek ale żeby krem wmasować nie pomyślałam wink zacznę bardziej się do tego przykładać smile

36

Odp: krem

Mam krem do rąk i paznokci , fajnie działa.

37

Odp: krem

Ja nie smaruję niczym paznokci, nie mam powodu na razie.