1

Temat: -50% na wszystko

Coraz więcej sklepów wyprzedaje asortyment z poprzedniego sezonu za pół ceny, np.  English Home ma taka promocję na gobeliny, świetna sprawa do salonu...

2

Odp: -50% na wszystko

Widziałam taką opcję w któryś weekend - druga rzecz za pół ceny w Home& You. Może jeszcze jest aktualna?

3

Odp: -50% na wszystko

Lepsze są te sklepy, gdzie można coś kupić już za 2 czy 5 zł, tam jest wyprzedaż przez cały rok:)

4

Odp: -50% na wszystko

W Reserved jest teraz mega wyprzedaż, ale... jak widzę, że wieszają na wieszakach podarte ciuchy to sklep traci w moich oczach na zawsze. Rozumiem, że może liczą na to, że ktoś to kupi, ale coś takiego powinno zostać wyrzucone do razu.

5

Odp: -50% na wszystko

Niestety ale wyprzedają głównie rzeczy z jakimiś defektami i jeszcze wmawiają klientom że nie ma prawa do reklamacji, co jest nieprawdą. Widoczne wady to co innego, ale jeśli np. but się rozklei po 3 dniach chodzenia to jest to wada ukryta i podlega reklamowaniu nawet w przypadku promocyjnej ceny.

6

Odp: -50% na wszystko

Zgadzam się z tą reklamacją. Największym szokiem były dla mnie kozaki w Deichmann za 9zł big_smile niestety nie mój rozmiar...
Mam wrażenie że w tym roku mało jest ciuchów na wyprzedażach - przynajmniej w moim mieście... Tylko pojedyncze wieszaki w całym sklepie...

7

Odp: -50% na wszystko

W Deichmanie - 50 % na drugą parę butów ,która z nas nie przejdzie obojętnie obok takiej promocji ,my kobiety uwielbiamy mieć dużo butów .

8

Odp: -50% na wszystko

Ebutik ma teraz okazje nawet -70%, np. legginsy i bluzki za 9.90:
[url]http://ebutik.pl/pol_m_Spodnie_Legginsy-121.html?utm_source=uiz&utm_medium=stalka&utm_campaign=leginy[/url]
[url]http://ebutik.pl/?utm_source=uiz&utm_medium=stalka&utm_campaign=sg[/url]

9

Odp: -50% na wszystko

Zerkałam, faktycznie świetne te okazje. Niskie ceny.

10

Odp: -50% na wszystko

Ja korzystałam z takich promocji w House i w Croppie i jestem bardzo zadowolona, ale też przyznam, że było z czego wybierać. Nie musiałam się wysilać z szukaniem drugiej rzeczy, nie skusiłam się na nią ze względu na promocję,  tylko chciałam obie.
Fajnie jest pójść z koleżanką i jakoś potem się rozliczyć, gdy podoba nam się tylko jedna rzecz, a chcemy skorzystać z obniżki.

11

Odp: -50% na wszystko

Ostatnio w Biedronce znalazłam ciekawe okazje, wiele produktów o niższych cenach, szczególnie tych na święta, warto tam zajrzeć i coś dla siebie wybrać:) ja kupiłam sporo bakalii, majonez i sos tatarski, rybę w galarecie i ozdoby świąteczne.

12

Odp: -50% na wszystko

Ja chodzę do Tesco, tam stale coś wyprzedają, np. końcówki serii z dość długą datą ważności, a można kupić 30-50% taniej

13

Odp: -50% na wszystko

tesco drogie i to nawet bardzo, wolę leclerca

14

Odp: -50% na wszystko

Może i drogie, ale ubrania mają całkiem przyzwoite;)

15

Odp: -50% na wszystko

Lubię kupować w Home & You, tam to jest więcej niż o połowę taniej niż gdzie indziej

16

Odp: -50% na wszystko

Ja zawsze chodzę tam  jak jest likwidowana dana kolekcja, male rozmiary są dużo przecenione wtedy.

17

Odp: -50% na wszystko

Ja też, a najczęściej zostają te mniej popularne rozmiary, czyli moje:)

18

Odp: -50% na wszystko

Warto zajrzeć do PEPCO, tam są ciągle takie okazje.

19

Odp: -50% na wszystko

Ale jakość rzeczy jest słaba....