1

Temat: królik

myślę o kupnie królika o czym muszę pamiętać? co będzie potrzebne?

2

Odp: królik

na pewno spora klatka, chyba że chcesz ciągle po nim sprzątać...:)

3

Odp: królik

Domek jak domek ale tak na prawde może taką szafkę byście mu postawili ? [url]http://www.edukacja-mikolow.pl/041_szafki-metalowe/szafki-narzedziowe.htm[/url] przynajmiej było by coś orginalnego a nie jakieś badziewia...

Ostatnio edytowany przez szkot (2016-08-24 14:02:38)

4

Odp: królik

Dobry pomysł ale pewnie dorwałby go jakiś kot czy inny napastnik..

5

Odp: królik

[quote=giskana]myślę o kupnie królika o czym muszę pamiętać? co będzie potrzebne?[/quote]

Kupiłaś króliczka? Post pisałaś dawno temu, a i ja tu późno się pojawiłam dlatego pytam bo w sumie nie trzeba tracić kasy na zakup królika. Jest bardzo wiele fundacji i schronisk, które mają i zajmują się króliczkami, które często znajdowane są na ulicy, w parkach, albo zostały uratowane z pokarmu dla węża. Fundacje zajmują się także ich adopcją. Plusem zaadoptowania króliczka jest taki, że nie bierzesz kota w worku, tylko królika ze znanym już charakterem. Każdy królik jest inny i np jeden boi się psa, a inny wręcz przeciwnie będzie za nim hasał. Generalnie nie popieram kupowania, w tych schroniskach są naprawdę śliczne króliczki, które czekają na swój dom.

6

Odp: królik

Koleżanka ma miniaturkę i robi mu taki wybieg - kładzie koc i robi wokół murek - żeby mógł sobie pohasać. Jak się z niego wydostanie to trzeba chować kable, bo przegryza.

7

Odp: królik

na pewno będziesz musiała mieć dla niego czas i codziennie go wypuszczać poza klatkę smile

8

Odp: królik

nie klatka, jak masz królika dawaj mu chodzić po domu jak kotu, za to naucz go załątwiać się w klatce. trzymacie królika zamkniętego mocno skraca mu życie, jest stresujące, będzie powodowało jego problemy ze stawami (za mało ruchu, kicania), szkoda zwierzaka

9

Odp: królik

Ja też jak miałam królika to po prostu łaził sobie po domu smile a załatwiał się w klatce.

10

Odp: królik

Tylko jak nauczyć królika załatwiać się w jednym miejscu?

11

Odp: królik

> niechcemisie napisał/a:

> Tylko jak nauczyć królika załatwiać się w jednym miejscu?

A to w ogóle możliwe? hahaha big_smile

12

Odp: królik

Niestety, to jest zwierzak, którego nie wyobrażam sobie mieć w domu, sprzątanie klatki byłoby chyba codziennie, bo zaraz byłoby czuć...

13

Odp: królik

Dzieciaki fajnie się opiekują królikiem u mojej koleżanki i nic w domu nie czuć...