1

Temat: Naturalne preparaty dla włosów

Produkt naturalny dodaje włosom blasku oraz zwiększa ich puszystość, nie przesuszając ich struktury,  nie chłonie wilgoci z otoczenia, dzięki czemu ułożona z jego użyciem fryzura, nie dość że wygląda naturalnie, to w dodatku jest niezwykle trwała bez względu na warunki atmosferyczne.

2

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Też używam naturalnych kosmetyków.

3

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Polecam oliwę z oliwek + jajko jako maseczkę;)

4

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Lubie naturalne kosmetyki, ale raczej nie mam czasu i cerplwiosci zeby bawic sie w jakies domowe produkty... nie lepiej zamowic cos gotowego? teraz jest w sklepach naprawde duzo kosmetykow o naturalnym skladzie. chociazby do wlosow- Inoar ma fajne maseczki czy olejki.

5

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Oj, nie wszystkie domowe sposoby są czasochłonne. Można zaparzyć ziółka z torebek, użyć oleju kokosowego, a oliwa jest gotowa w butelce. Fakt, że z maseczkami też by mi się za bardzo nie chciało bawić, choć kupiłam kilka półproduktów do tworzenia własnych kosmetyków, ale na dłuższą metę to chyba mam za małą wiedzę do tego.

6

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Maseczki, płukanki, wcierki jak najbardziej, ale trzeba też wzmocnić włosy od środka, choćby raz na dzień.

7

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Olejowanie włosów - u mnie sprawdza się naturalny olej arganowy smile

8

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

> Tama napisał/a:

> Maseczki, płukanki, wcierki jak najbardziej, ale trzeba też wzmocnić włosy od środka, choćby raz na dzień.

Świetna sprawa, zawsze to działasz z dwóch stron. Wciera się lotion 2-3 razy w tygodniu, nawilża skórę głowy, wzmacnia cebulki i też pobudza wzrost włosów. Skład bardzo fajny, ma dużo keratyny i krzemu.

9

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Ja stosuję olej kokosowy- daje super efekty.

10

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Osobiście polecam Sahara Tazarine.
Sahara Tazarine to słynna marokańska henna nadająca włosom piękny, jasnorudy odcień. Saharę można też oczywiście stosować do mehendi.

Od henn indyjskich różni ją przede wszystkim czas potrzebny do wydzielenia barwnika, który jest dużo krótszy. Ponadto, trudniej nadbudować ją na włosach i jest jaśniejsza niż choćby rajasthani. Uwaga! Henną marokańską nie uzyskamy czerwieni na włosach.
Saharę Tazarine można stosować z cassią, która pięknie podkreśli rudości. Z dodatkiem indygo, można uzyskać z niej ciepły brąz.
Opakowanie zawiera nieco więcej niż 100 g czystej i sproszkowanej lawsonii inermis – henny.
Instrukcja stosowania:
https://henna.com.pl/sahara-tazarine/

11

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Ja też odeszłam od farb z drogerii, oczywiście naturalne dają mniej spektakularny efekt bo mam grube włosy, ale włosy są po nich nieuszkodzone...

12

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Fajnie jest co jakiś czas zrobić maskę z samego jajka lub dodać do niego trochę cytryny.