101

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

U mnie róznica jest, ale fakt potrzeba czasu i cierpliwości, z dnia na dzień to nie zadziała. Ja biorę w tej chwili 3 miesiąc i widze, ze mam znacznie mniej włosów na szczotce, a na głowie mi pełno takich baby hair odrasta.

102

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

A może lepiej iść do fryzjera? Ja miałam ten sam problem, który wynikał z przywiązania do włosów (były za długie przez co osłabione) smile poszłam na całość i przeszłam metamorfozę, zamknęłam oczy i  - wiecie co do dziś nie mogę zrozumieć czemu wcześniej tego nie zrobiłam smile

Ostatnio edytowany przez Lenka65 (2019-05-21 04:07:50)

103

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

> niechcemisie napisał/a:
> Kiedyś brałam Vitapil i nie pamiętam, żebym zaobserwowała różnicę. Na pewno jest zauważalna po tym, jak zamieniłam zwykłe gumki do włosów na sprężynki i szczotkę z metalowymi szpilkami na gęstą Tangle Teezer. Wydzieram sobie mniej włosów.


A z ciekawości brałaś tabletki czy miałaś też lotion? Bo teraz wziełam lotion i obserwuję jak działa. Mam wrażenie, ze jednak włosów wypada mi odczuwalnie mniej.

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2019-06-01 05:33:59)

104

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Co do szczotki, to też mam taką z naturalnym włosiem z dzika. TT na początku była ok, ale z czasem zaczęła plątać mi włosy. Cleopatra, ja kupiłam sobie lotion, dodatkowo, teraz mam podwójne wzmocnienie i od zewnątrz i wewnątrz, zobaczymy jakie będą efekty. Wiadomo, że żeby takie tabletki zaczęły działać potrzeba czasu i regularności w braniu, ja tak jak wspomniałam, póki co jestem zadowolona:)

105

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Ja przy naprawdę długich włosach miałam podobny problem, ale podcięłam je trochę i zaczęłam brać suplementy i kolagen - pomogło smile

106

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Obcięcie pomaga wzmocnić kruche włosy, ale tylko w określonym czasie, blisko pełni - przynajmniej tak wyczytałam w kalendarzu księżycowym...

107

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

mi się super sprawdziły japońskie wcierki do włosów

108

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Trzeba zmienić dietę na zdrowszą, dużo cynku i krzemu... Wtedy włosy też lepiej wyglądają i nie łamią się.

109

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

> geneviev napisał/a:

> Trzeba zmienić dietę na zdrowszą, dużo cynku i krzemu... Wtedy włosy też lepiej wyglądają i nie łamią się.

Masz zupełną rację. Jak do tego dołożymy pielęgnację bez sztuczności i silikonów to ten koktajl powinien fajnie zadziałać. Maski bez silikonów Kellos u mnie działają super, mają kilka serii więc wybieram w zależności od potrzeb.

110

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Polecam wcierkę bursztynową. Usłyszałam o zachwytach youtuberek, kupiłam, no i sprawdza się. Mam bardzo porowate włosy i trochę problemy z hormonami, więc nie oczekuję oczywiście cudów, ale naprawdę widać działanie tego kosmetyku.

111

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

> niechcemisie napisał/a:

> Polecam wcierkę bursztynową. Usłyszałam o zachwytach youtuberek, kupiłam, no i sprawdza się. Mam bardzo porowate włosy i trochę problemy z hormonami, więc nie oczekuję oczywiście cudów, ale naprawdę widać działanie tego kosmetyku.

Też słyszałam sporo dobrego o tej wcierce. Muszę jej spróbować i połączyć z masażem skóry głowy, który w mojej ocenie również pomaga.

112

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Te rozdwojone obcinam a o pozostałe dbam podwójnie;)