1

Temat: Hybryda u stóp

Dziewczyny! Robiłyście może kiedyś paznokcie hybrydowe na stopach? big_smile Brzmi to może trochę dziwnie, ale takie rozwiązanie na lato wydaje się być idealne. Gołe stopy non stop na wierzchu, a pazurki tam na dole rosną jednak wolniej niż u rąk, co mogłoby się przełożyć na ich dłuższy okres użytkowanie tongue Dodam, że hybrydy tworzę sobie własnoręcznie w domowym zaciszu. Macie jakieś wskazówki co do stóp? Bo dotychczas zajmowałam się jedynie manicurem, pedicure jest mi jednak póki co dosyć odległy big_smile

2

Odp: Hybryda u stóp

Czemu dziwnie? smile Wg mnie jak najbardziej można robić hybrydy na stopach, wręcz jest to super rozwiązanie, zwłaszcza jak się wyjeżdża na wakacje i stopy mają kontakt z piaskiem, wodą itd. W takich sytuacjach hybrydy są niezastąpione. A hybrydy super wyglądają na krótkich paznokciach

3

Odp: Hybryda u stóp

Czemu nie, sama się nad tym zastanawiam

4

Odp: Hybryda u stóp

Nie, wolę zwykły lakier smile

5

Odp: Hybryda u stóp

A ja po raz pierwszy zrobiłam sobie hybrydy na stopach i jestem bardzo zadowolona. Ładnie to wyglada i nie muszę co chwilę poprawiać

6

Odp: Hybryda u stóp

uwielbiam hybrydy na stopach, bo tak pięknie błyszczą!! teraz mam Bubblegum-Pink.
Zwykłe lakiery na stopach też mi się długo trzymają, ale ten błysk hybryd jest nie do pobicia smile

7

Odp: Hybryda u stóp

paznokcie jak paznokcie wszystko chwyci big_smile tylko musicie wlozyć noge do lampy nic w tym dziwnego. Jeżeli nie wiecie jeszcze jakich lakierów baz i topów chcecie używać to polecam wam te od Semilaca. Bardzo dobre lakiery, ja najczęściej je zamawiam w hurtowni jpcosmetics, mają bardzo dobre ceny tam. Ostatnio np. zamówiłam super top

8

Odp: Hybryda u stóp

Ja jeszcze nigdy nie miałam na stopach, nie zdecydowałam sie bo... jakoś mnie "bolą" paznokcie u stóp tongue możecie sie smiać ale jakieś takie wrazliwe mam, nie lubię nawet zwykłego manicuru sobie robić bo sie zawsze gdzieś urażę, coś zranię. Nawet jak o tym pisze to zaciskam palce u stóp - to już głupie wiem ;p

9

Odp: Hybryda u stóp

Hybrydy to moim zdaniem zdecydowanie mistrzostwo świata smile Nadają się zawsze wink Zakochałam się w nich, jak zobaczyłam to
big_smile

Ostatnio edytowany przez Bazyl19 (2017-10-15 16:32:50)

10

Odp: Hybryda u stóp

Ja hybryd na stopach nie robię, tylko na rękach. Ale wiąże się to z częstymi wizytami u podologa, nie chciałoby mi się za każdym razem przed wizytą ściągać hybrydy ze stóp.

11

Odp: Hybryda u stóp

;ddd

12

Odp: Hybryda u stóp

można oczywiście roić hybryde na stopach, tak samo w końcu będzie trwałe jak na dłoniach

13

Odp: Hybryda u stóp

O dziwo na stopach mi się dość dlugo trzyma zwykły lakier, więc nie czuję potrzeby robienia hybrydy

14

Odp: Hybryda u stóp

U mnie też na stopach długo się trzyma zwykły i jest dużo szybszy do zmycia niż ściąganie hybrydy. Ale może na lato spróbuję.

15

Odp: Hybryda u stóp

U dłoni robie regularnie ale na stopach nigdy nie miałam. Mniej sie niszczą paznokcie u stóp wiec nie widziałam potrzeby, lakier wystarcza

16

Odp: Hybryda u stóp

ja na stopach też robię hybrydę, nie odpryskuje tak jak zwykly lakier, aktualnie mam czarny lakier z makear na stopach smile:)

17

Odp: Hybryda u stóp

A wie może ktoś czy to jest dużo hybryda

18

Odp: Hybryda u stóp

ja robie , ale sobie sam - koszmar jakis

19

Odp: Hybryda u stóp

Ja się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...

20

Odp: Hybryda u stóp

Cześć dziewczyny ja ostatnie wakacje przechodziłam tylko z lakierem hybrydowym na stopach, zmieniając jedynie kolory i byłam bardzo zadowolona. W tym roku na pewno zrobię to samo smile

21

Odp: Hybryda u stóp

dla mnie to wcale nie dziwne. robie hybryde u stóp od 3 lat, bardzo wygodne rozwiazanie bo lakier sie nie sciera tak szybko jak w moim przypadku-zwykly lakier po jednym nalozeniu butow zakrytych juz sie zdzieral. nie mam szczegolnych rad dla Ciebie, to to tak jak robisz u rak, oczywiscie zadbaj o pietki wink

22

Odp: Hybryda u stóp

nie wiem co w tym dziwnego. ja nie robię, bo ściąganie lakieru mnie męczyło a odrost na stopach wygląda okropnie (według mnie), więc wolę normalny lakier, który i tak trzyma się okropnie długo wink

23

Odp: Hybryda u stóp

Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu pieniędzy i innych trudności.

24

Odp: Hybryda u stóp

Ja sobie robię przez cały rok hybrydę na stopach i polecam wszystkim.

25

Odp: Hybryda u stóp

Oczywiście, że robię smile O wiele schludniej wyglądają stopy. Podstawa to dobre produkty i odpowiednie wykonanie (co do produktów na start polecam HiHybrid - mają świetne i bardzo wygodne zestawy startowe)