1

Temat: dobra lokówka

Szukam lokówki, co się Wam sprawdziło? Jakie modele polecacie? Czy istnieją lokówki które by nie paliły włosów?

2

Odp: dobra lokówka

ja niedawno sobie kupiłam automatyczną z sensorem temperatury, fajne w niej jet to że ten czujnik pilnuje odpowiedniej temperatury dla włosow i dzięki temu nie ma opcji żeby się spaliły, dla mnie super rzecz i chociaż używam często to nie widze zeby włosy na tym jakoś ucierpiały

3

Odp: dobra lokówka

Moim zdaniem to dobry sprzęt, jestem zadowolona, bo szybko się nagrzewa, dobrze się sprawdza i wydaje mi się, że bardzo sprawnie działa. Zawsze rano mogę szybko coś nią zdziałac, więc często ratuje mnie w ostatniej chwili

4

Odp: dobra lokówka

Ja też mam i jest ok. Robi fajne równe loki, albo fale, jak krócej przytrzymam. No i absolutnie nie pali włosów. Ja akurat mam z  ceramiczną powłokę, wiec jest naprawdę delikatna.

5

Odp: dobra lokówka

też jestem za dobrą lokówką,, błyskwicznie robi loki, jest prosta w obsłudze a są ładniejsze niż takie robione domowymi metodami, któe zawsze mi wychodzą albo słabe albo jakieś takie pogniecione, a różne patenty próbowałam, na folię, na słomki, na papiloty, warkocze

6

Odp: dobra lokówka

Dziękuje za wszystkie polecenia, na pewno podzielę się zdjęciami moim włosów przed i po użyciu mojej nowej lokówki smile

7

Odp: dobra lokówka

Ja mam lokówkę.
Co prawda nie używam jej na co dzień, ale zawsze mi się sprawdzała, w ogóle jakoś na stożkowych najłatwiej mi się kręci włosy ;-)

8

Odp: dobra lokówka

Lokosuszarka jest najlepsza!