1

Temat: Moda w latach 20-tych a teraz jakie zaszły zmiany ?

Jeśli szukacie inspiracji to koniecznie zobaczcie sobie nastrojową sesję Lata 20' na stronie ja jestem zachwycona, że z wypożyczonych ubrań ( i zapewne również tych z second handów) można wyczarować takie stylizacje... I ta sesja, która niczym nie odbiega od tych z Vogue'a – .. naprawdę WOW!

2

Odp: Moda w latach 20-tych a teraz jakie zaszły zmiany ?

Wszystko jest inne, kiedyś zakrywano o wiele więcej ciała, a dziś moda eksponuje kobiece wdzięki aż zanadto...

3

Odp: Moda w latach 20-tych a teraz jakie zaszły zmiany ?

Niestety tak to już jest, ale moda się ciągle zmienia i lubi wracać do starych sprawdzonych wzorców. Sama niedawno czytałam o latach 50-tych modzie, jaka kiedyś panowała i tym, jak to wygląda dziś: moda jest na tyle elastyczna, że po jakimś czasie lubi wracać czerpiąc z tego, co już kiedyś było dobrze znane i popularne. I można tak powiedzieć o wielu obecnych trendach, projektanci raczej nie wymyślają niczego nowego.

4

Odp: Moda w latach 20-tych a teraz jakie zaszły zmiany ?

Kiedyś wygrzebałam u babci kolorową bluzkę z cienkiego, naturalnego materiału. Oczywiście babcia powiedziała "chcesz, to bierz" i dodała, że kiedyś takie były modne. Zakochałam się w niej. Chodziłam w niej bardzo długo, aż zrobiły się dziury i chodziłabym nadal. Taka w stylu boho, a przecież teraz on wraca smile

5

Odp: Moda w latach 20-tych a teraz jakie zaszły zmiany ?

Tak, teraz też je można kupić, na dodatek są bardziej przewiewne niż te dawniejsze...

6

Odp: Moda w latach 20-tych a teraz jakie zaszły zmiany ?

No takie sukienki a la lata 20 są piekna smile ogólnie niektóre lata mają swoje momenty smile

7

Odp: Moda w latach 20-tych a teraz jakie zaszły zmiany ?

Sporo rzeczy wraca, ale jednak odkrywamy dużo więcej ciała niż wtedy... No i opalenizna, wtedy niedopuszczalna poza niższymi klasami społecznymi , a dziś modna:)

8

Odp: Moda w latach 20-tych a teraz jakie zaszły zmiany ?

Wiele z mody sprzed 100 lat wraca i dziś