1

Temat: Kompleksy ...

Czy jest coś takiego w waszym wygladzie zewnętrznym co chciałybyście zmienić , powiększyć , " ulepszyć " ? Czy akceptujecie siebie w 100 % ? Kiedyś miałam taki głupi kompleks " małych ust " - zawsze chciałam miec wieksze hehe a teraz to myslę , ze mogłabym być wyższa o te 5 cm naprzykład .
Ech chyba nie ma kobiety na tym świecie która od zawsze byłaby zadowolona ze swojego wyglądu ...

2

Odp: Kompleksy ...

Ja nie mam zadnych kompleksow. Podobam sie sobie taka, jaka jestem. Nie mysle, by zmieniac cos w sobie, bo po co? By komus sie przypodobac - to glupie! Jestem zadowolona z tego jak wygladam: 173 cm, 51 kg, figura ok (zyje aktywnie), rzesy dlugie wink
Uwazam, ze zycie jest zbut piekne, by sie dolowac.

3

Odp: Kompleksy ...

Za gruba,
za brzydka, za niska big_smile
w szczegóły nie wnikam bo byłoby źle tongue

4

Odp: Kompleksy ...

Biust - zbyt mały. Reszta nie przeszkadza mi tak bardzo.

5

Odp: Kompleksy ...

Ogolnie ok, bardzo szybko wrocilam do formy po ciazy, zostal naprawde niewielki brzuszek ale on mi jakos nie przeszkadza.
Jedynie chcialabym miec loki na glowie smile

6

Odp: Kompleksy ...

ja kiedyś miałam mega kompleks za dużego biustu, ale już mi przeszło smile
choć nie powiem.... trochę to trwało!

a poza tym jest super smile

7

Odp: Kompleksy ...

nie lubię swoich bioder... w każdych spodniach mam tzw. boczki...:( zmieniłabym też nogi, właściwie to jedną nogę, bo mam wrodzoną wadę ciała...

8

Odp: Kompleksy ...

Ja podobam się sobie taka jaka jestem smile jakoś nie mam problemów sama ze sobą. Czy chciałabym coś zmienić? na pewno nie. Trzeba cieszyć się życiem smile

9

Odp: Kompleksy ...

Hmm w zasadzie nie wiele chciałabym w sobie zmienić. Jedynie co to brzuszek żeby był płaski i jędrny - ale za niedługo tak sie stanie, bo wybieram się na treningi na siłownię, no i na taniec.
A tak to wszystko jest w porządku smile jestem z tych osób które siebie akceptują tongue

10

Odp: Kompleksy ...

Z tego co czytam, mamy na forum w większości zadowolone kobietki. I tak jest optymistycznie.

11

Odp: Kompleksy ...

optymista często jest szczęśliwszy w życiu tongue

12

Odp: Kompleksy ...

A co prawda, to prawda. Jeszcze w takim świecie...

13

Odp: Kompleksy ...

właściwie.. to ja się nad tym nigdy nie zastanawiałam..
to chyba też jestem optymistka, prawda?;)

14

Odp: Kompleksy ...

biust i uda .... bo jakieś grubaśne mam, no i rozstępy na brzuchu po ciąży

15

Odp: Kompleksy ...

ale tak poważnie się tym przejmujesz, czy tak tylko sobie chciałabyś zmienić?

16

Odp: Kompleksy ...

nie to nże nie śpie po nocach ... bo śpie, jakby była taka możliwość to chciałabym sobie to zmienić

17

Odp: Kompleksy ...

ja tam akceptuję już swoje wady, jak byłam nastką to mnie to ruszało, ale teraz, oj byleby do ludzi być podobną... smile

18

Odp: Kompleksy ...

ja też zaakceptowałam swoje niedoskonałości wink
i podczas gdy koleżanki narzekają na za wąskie nosy, za szerokie biodra, za odstające uszy- ja się uśmiecham i mówię, że mi obce są ich problemy wink
moja mama zaś nazywa to 'skromnością' tongue
a ja znam swoją wartość wink

19

Odp: Kompleksy ...

[quote=pinkmause]ja tam akceptuję już swoje wady, jak byłam nastką to mnie to ruszało, ale teraz, oj byleby do ludzi być podobną... smile[/quote]
he he he he dobre

do ludzi to ja też jestem podobna , jeszcze wink

20

Odp: Kompleksy ...

bo co to wygląd - troszkę natury, dużo pracy nad sobą i umiejętne pokazywanie się ludziom, a życie to nie tylko występy i przebieranki...

21

Odp: Kompleksy ...

a ja walcze z tym co moge ;D

22

Odp: Kompleksy ...

czyli np z czym smile?

23

Odp: Kompleksy ...

z tego co pamiętam to z brakiem czegoś tam na brzuchu... lol

24

Odp: Kompleksy ...

z fałdką brzuszną big_smile. czyliz  jej nadmiarem a nie brakiem...
npo i musze schudnąć w udach, i boczki out big_smile

25

Odp: Kompleksy ...

no to ja właśnie podobnie, chciałabym zrzucić tam i tu...