1

Temat: Niepłodność

Hej. Chciałabym Wam polecić bardzo dobrą i sprawdzoną klinikę zajmującą się problemami niepłodności, ponieważ co raz częściej się słyszy o problemach z zajściem w ciążę. Znajduje się tam też wiele przydatnych informacji. Klinika stosuje najnowocześniejsze technologie co zapewnia wysoką skuteczność zabiegów.
Klinika pomogła kilku moim znajomym - i faktycznie są bardzo skuteczni smile.
pozdrawiam serdecznie - szczęśliwa mama

2

Odp: Niepłodność

jak patrzę po moich znajomych to niektórzy w ogóle nie powinni mieć dzieci, więc może ta niepłodność to jest ochrona przed niewłaściwymi rodzicami dziecka jeszcze nie poczętego..? wink

3

Odp: Niepłodność

Koleżanka  długo nie miała dziecka ,mąż obwiniał ją ,że jest niepłodna , zrobiła wszystkie badania i okazało się ,że jest zdrowa .W końcu nakłoniła męża ,żeby się przebadał i wyszło ,że to on nie może mieć dzieci .Jeździli po różnych klinikach i wreszcie mają dziecko.

4

Odp: Niepłodność

Kasia001 - ja tam właśnie widzę, że ci, którzy mieć dzieci nie powinni - mają ich na tzw pęczki. A znajomi, dobrze wykształceni ludzie, którzy zapewniliby dziecku doskonale warunki do rozwoju - juz drugi rok się starają i nic. Jeżdżą po klinikach i w sumie nikt nie wie gdzie leży problem, bo oboje zdrowi. Czasami jest tak, że jak ktoś się za bardzo stara i obsesyjnie o czymś myśli, to się po prostu nie udaje, a jak się odpuszcza, to pojawiają się dwie kreseczki. Oni niestety są jeszcze na etapie obsesji... W sumie im się nie dziwię...

5

Odp: Niepłodność

Dokładnie, zbytni stres nie sprzyja rodzicielstwu...

6

Odp: Niepłodność

A teraz doszliśmy do momentu, w którym starania o dziecko rodzą podejrzenia o chęć zyskania zasiłku big_smile

7

Odp: Niepłodność

Ja to czasami wpadam w jakiś paniczny strach, że u nas też tak może być.. Bo jakoś nie uważamy za bardzo, a nic nie ma.

8

Odp: Niepłodność

Możliwe, bo teraz żyjemy tak niezdrowo, oddychamy zanieczyszczonym powietrzem, jemy żywność pełną chemii, a środki  antykoncepcyjne, które wydostają się razem ze ściekami, są choćby w wodzie pitnej! Nic więc dziwnego że hormony wariują i trudno zajść w ciążę.

9

Odp: Niepłodność

Dużo złego robi też życie w stresie, młodzi ludzie nie radzą sobie z tym napięciem i stąd są różne problemy zdrowotne...

10

Odp: Niepłodność

Nie można wszystkiego zwalić na stres,  po prostu część ludzi ma problem z posiadaniem dzieci, u zwierząt też niepłodność się zdarza, ja miałam taką kotkę ...