26

Odp: Efekt odmłodzenia

Zgadzam się z Tobą w 100% to bardzo dobry zabieg i w rozsądnych cenach a co najważniejsze szybki efekt.  jestem bardzo zadowolona z zarówno z świetnego efektu

27

Odp: Efekt odmłodzenia

Super działa fotoodmładzanie smile
polecam, korzystałam  i jestem zadowolona

28

Odp: Efekt odmłodzenia

Mysle, ze moze ci pomóc zabieg Thermi Tight smile Jest idealny dla wiotkiej skóry, polega na jej ujędrnianiu za pomocą fal radiowych smile . Najwiekszy problem mialam z udami, wiec wlasnie tę cześć ciala zdecydowalam sie ujedrnic. Zabieg jest troche dlugi- okolo godziny- ale w miare bezbolesny, czulam jedynie lekki dyskomfort. Jesli chodzi o efekty to z tygodnia na tydzien jest coraz lepiej, skora nabrala takiej fajnej gestosci, jedrnosci.

29

Odp: Efekt odmłodzenia

Najmniej inwazyjny i bezbolesny jest na pewno zabieg needle shaping, nie słyszałam żeby wykonywali takie zabiegi w stolicy i okolicy, zresztą to podobno nowość, efekty daje jak botoks ale niczego nie wstrzykują w skórę

Ostatnio edytowany przez patra (2019-04-26 19:34:59)

30

Odp: Efekt odmłodzenia

Ja swoją przygodę z wypełniaczami rozpoczęłam kilka lat temu, niedawno byłam  na niciach liftingujących. Zarówno z jednego jak i z drugiego niezwykle się cieszę, botoks uratował moje czoło smile

31

Odp: Efekt odmłodzenia

Nie, ale zmarszczki usuwają tylko zabiegi estetyczne, płatki czy kremy działają powierzchniowo, a problem tkwi przecież głębiej...

32

Odp: Efekt odmłodzenia

ja chodzę na zabiegi odmładzające do kliniki smile tam się po prostu czuje bezpiecznie i komfortowo. A przy tym zawsze dobiorą mi odpowiedni zabieg, tak bym była zadowolona z efektów oraz by moja skóra dobrze zareagowała. Najlepiej aby specjalista dobrał odpowiedni smile

33

Odp: Efekt odmłodzenia

Właśnie zastanawiam się nad jakimiś zabiegami, bo moja skóra twarzy nie jest w najlepszej kondycji, mam różne niedoskonałości, zaczęły pojawiać się też zmarszczki.Tylko czy taki zabieg będzie skuteczny?

Ostatnio edytowany przez Wika77 (2021-05-01 11:18:11)

34

Odp: Efekt odmłodzenia

Najlepszy jest sen, po dobrze przespanej nocy mam twarz młodszą o 5 lat!