26

Odp: ulubione seriale:)

Też lubię te programy... Niektórzy gotują dużo, podjadają i są szczupli....

27

Odp: ulubione seriale:)

Lubię też porozglądać się po kuchni i mieszkanku "kucharza/kucharki"- niektóre są piękne. Szukam inspiracji. Poza tym razem z chłopakiem oceniamy kto powinien naszym zdaniem wygrać smile

28

Odp: ulubione seriale:)

W Ugotowanych to mnie wkurzył ostatnio taki jeden, który dawał wszystkim niskie oceny i wygrał bo inni dawali więcej....

29

Odp: ulubione seriale:)

ostatnio góral dał czadu wink

30

Odp: ulubione seriale:)

Zdarza się tak właśnie, zreszta to normalne - jak można głosować uczciwie na konkurencję?

31

Odp: ulubione seriale:)

Słuchajcie co jest dzisiaj ciekawego w telewizji, sprawdzał ktoś? Wieczorem oczywiście

32

Odp: ulubione seriale:)

Ja w domu wogóle tv nie oglądam. U chłopaka telewizor jest ciągle włączony i z nim lubię wieczorkiem film obejrzeć albo jakiś program.

33

Odp: ulubione seriale:)

Ja lubię oglądać tylko coś sensownego, ostatnio szaleję na punkcie Ugotowani i Kuchenne Rewolucje, oglądacie to?

34

Odp: ulubione seriale:)

ja też lubię oglądać tylko SENSOWNE PROGRAMY dlatego od lat nie mam telewizora tongue

u moich teściów tv jest niczym członek rodziny - non stop gra, piątek czy swiątek telewizor włączony... przy czym teść wielokrotnie powtarza że jemu tv nie jest potrzebny... aha jasne wink to niby czemu go nie wyłączy? wink

35

Odp: ulubione seriale:)

Dokladnie. Ja nie wiem jak i dlaczego tak się stało, ale widzę, że u wielu ludzi w domach telewizor jest po prostu włączony, czasem nawet widziałam zajętych komputerem a telewizor włączony i wyciszony ŻEBY NIE PRZESZKADZAŁ!!!, albo słuchających muzyki na wieży z włączonym i wyciszonym telewizorem, żeby nie zagłuszał!!! Albo po prostu siedzimy, rozmawiamy, ale tv w tle musi być. Mam ochotę następnym razem przyjść z wielkim transparentem z napisem EKOLOGIA lub OSZCZĘDNOŚĆ, a na święta życzyć niskich rachunków za prąd.

36

Odp: ulubione seriale:)

głupota, przyzwyczajenie... może zabezpieczenie? "jakby nie było tematu do rozmowy"
u nich tv czasem jest włączony jak wszyscy wychodzą z domu! niejednokrotnie przychodziłam tam z mężem jako pierwsi, a tam światła zapalone i tv włączony ... BEZMYŚLNOŚĆ!!!!
Ale na szczęście męża nauczyłam oszczędzania... gasi światła, czasem nawet mnie upomina jak gdzieś czegoś nie wyłączę wink

37

Odp: ulubione seriale:)

U mnie np. radio często gra w kuchni, nawet jak nikogo nie ma i bardzo mnie to denerwuje. Ciekawe jakby zrobili limit na energię, tak jak była żywność na kartki. Ale byłaby panika. Ludzie chodziliby do sąsiadów na tv, jak by się u sąsiadów limit wyczerpał szli by z sąsiadami do siebie, a potem dalej.

38

Odp: ulubione seriale:)

ale przynajmniej poznalibyśmy swoich sąsiadów big_smile
radio tez u mnie często gra ... ale jak wychodzę, to jednak wyłączam ZAWSZE wszystko łącznie z listwami... wymieniłam wszystkie na takie z pstryczkiem wink

39

Odp: ulubione seriale:)

Ja uczuliłam na to chłopaka i teraz zawsze idzie grzecznie przed spaniem pstryknąć listwę smile

40

Odp: ulubione seriale:)

no i dobrze!
tak trzymać - porządek musi być! smile

ja dziś w czasie obiadu u teściów zaliczyłam chyba 6 kanałów bo każdy chciał co innego big_smile
w końcu mnie spytali co ja chcę - odparłam że mam ochotę na obiad wink TYLKO OBIAD big_smile

41

Odp: ulubione seriale:)

ha ha big_smile Też nie lubię kiedy tv brzęczy podczas obiadu. Wolę się skupić na posiłku. W wielu domach nawet podczas Wigilii jest telewizor włączony. O tyle dobrze, że na niektórych kanalach w tym czasie puszczają kolędy.

42

Odp: ulubione seriale:)

Dziewczyny... zakochałam się...
[img]//i2.pinger.pl/pgr380/f0e6a6be002393bb4cdec00b[/img]




A to +18 (facet wygrał plebiscyt na najseksowniejsze ramiona tak poza tym... i słusznie):
[img]//i.pinger.pl/pgr9/9197544c000f46944cdebf24/1251405805_alexander_skarsgard1alexander_skarsgard2.jpg[/img]

43

Odp: ulubione seriale:)

ooo niezłe dupy  big_smile

44

Odp: ulubione seriale:)

Hah ha ha, widać że się znasz na rzeczy smile Pochwalam big_smile big_smile big_smile

45

Odp: ulubione seriale:)

Jedyny, jaki oglądałam od początku do końca to "Dr House" smile

46

Odp: ulubione seriale:)

Na ogół nie oglądam seriali. Wyjątkiem mogą być "Gotowe na wszystko" i "Gra o tron" oraz kilka innych, które obejrzałam w całości. Od jakiegoś czasu spotkam się z koleżanką lubiącą babskie seriale i urządzamy sobie kilkuodcinkowe seanse najbardziej naiwnego, bzdurnego serialiku "Zakochani po uszy". Robię to wyłącznie dla spędzenia czasu z koleżanką. Ona natomiast żyje życiem bohaterów... To fakt, że praktycznie nie ma własnego, ale zastanawiam się na czym polega to zjawisko, że im bardziej durne coś jest, tym bardziej uzależnia. Podobnie jak reklamy, im głupsza, tym bardziej się w głowę wciska. Koleżanka mało nie wejdzie w monitor podczas oglądania. Chyba musimy częściej razem wychodzić, zamiast siedzieć big_smile

47

Odp: ulubione seriale:)

"Czas honoru" - to jedyny serial jaki mnie wkręcił w ostatnich latach...

48

Odp: ulubione seriale:)

Ja lubię skandynawskie produkcje .

49

Odp: ulubione seriale:)

Ooo... to ja polecam Wam norweski serial na Netflixie "Facet na święta". Są dwa sezony. Oglądajcie z napisami, lepsze tłumaczenie, zabawniejsze. Ja obejrzałam wszystkie odcinki dwukrotnie. Raz sama, potem wciągnęłam koleżankę.