1

Temat: Medycyna estetyczna Wrocław

Znacie jakieś dobre gabinety medycyny estetycznej we Wrocławiu? Nie mam w planach wielkiej przemiany, ale chciałabym choć trochę odświeżyć kondycję swojej skóry. Pod oczami mam zmarszczki, tak samo wokoł ust. Brzydko to wygląda i mam wrażenie, że wyglądam przez to starzej o dobre 5 lat sad

2

Odp: Medycyna estetyczna Wrocław

Znam tylko w Warszawie Esteticę:)

3

Odp: Medycyna estetyczna Wrocław

sama jestem ciekawa takich zabiegów tongue poki co nie mam odwagi, zeby na jakikolwiek sie wybrac, a nie ukrywam, ze tez bym w niektorych miejscach sie odmlodzila:)

4

Odp: Medycyna estetyczna Wrocław

Póki co również i ja nie korzystałam jeszcze z zabiegów medycyny estetycznej. Ale moja kolezanka tak co pół roku chodzi do doktora Kępy. Przyjmuje w salonie Medbeauty, o ile dobrze kojarzę. Jeśli chodzi o wyglad jej skory to faktycznie te poprawki sa subtelne, ale wyglada mlodziej. smile

5

Odp: Medycyna estetyczna Wrocław

bylam  na liftingu biomimetycznym. rewelacja... twarz ekspresowo nabiera zdrowego estetycznego wygladu. ja akurat mialam duzy problem z opadajacymi policzkami i niewyraźnym owalem twarzy. wiec pan doktor polecil mi lifting. autorko, idz na konsultacje, moze wypelnienie kwasem hialuronowym bedzie dla ciebie odpowiednie.

6

Odp: Medycyna estetyczna Wrocław

U mnie też pomogło

7

Odp: Medycyna estetyczna Wrocław

Ja korzystam niedaleko Wrocławia

8

Odp: Medycyna estetyczna Wrocław

Ja bym sobie chciała zrobić usta, ale mąż pilnuje big_smile Grozi rozwodem jak to zrobie big_smile

9

Odp: Medycyna estetyczna Wrocław

Ja powiększam usta u mojego dentysty:) Ma w ofercie też zabiegi estetyczne to korzystam przy okazji leczenia zębów.

10

Odp: Medycyna estetyczna Wrocław

Fajnie jest robić takie zabiegi po sąsiedzku....