1

Temat: laserowa korekcja wzroku

Zbieram informacje na temat laserowej korekty wzroku. Czy ktoś z Was zdecydował się na zabieg? Co w ogóle myślicie o tej metodzie? Jest bezpieczna?

2

Odp: laserowa korekcja wzroku

Słyszałam tylko że bardzo skuteczna i gdybym miała problem ze wzrokiem to pewnie bym szukała takiej pomocy

3

Odp: laserowa korekcja wzroku

Tak z pewnością jest to dobre rozwiązanie, z tego co czytam na forach to faktycznie osoby, które zdecydowały się na zabieg korekty wzorku laserem są bardzo zadowolone z efektów.

4

Odp: laserowa korekcja wzroku

Ja robiłam sobie korekcję pół roku temu i jestem zadowolona bardzo, nie noszę już okularów, wada zeszła do 0, więc szczerze mówiąc zapomnialam co to wada wzroku, nie ma się czego bać, tylko trzeba uzbierać trochę kaski..

5

Odp: laserowa korekcja wzroku

ja przeszłam ten zabieg rok temu. wahałam się, ale teraz widzę (dosłownie hehe), że to była dobra decyzja. zabieg miałam w Lexum w Poznaniu - super ekipa lekarzy tam pracuje! polecam:)

6

Odp: laserowa korekcja wzroku

Moja ciocia miałam robioną tą korekcje wzorku laserem, jest Bardzo zadowolona (widzi nas)

7

Odp: laserowa korekcja wzroku

Ale ta korekcja dotyczy tylko krótko/daleko wzroczności?

8

Odp: laserowa korekcja wzroku

Od plusów do minusów - z tego co pamiętam to chyba -10 do +6 smile
U mnie minął już miesiąc od zabiegu, dalej mam suche oczy ale widze juz wyraźnie.
Jak macie pytania to chętnie się podziele wrażęniami.

Ostatnio edytowany przez hanneczka (2013-11-26 11:13:04)

9

Odp: laserowa korekcja wzroku

A jaką miałaś wadę przed zabiegiem? Co do samego zabiegu to jak wrażenia smile?

10

Odp: laserowa korekcja wzroku

[quote=anitka30]Ja robiłam sobie korekcję pół roku temu i jestem zadowolona bardzo, nie noszę już okularów, wada zeszła do 0, więc szczerze mówiąc zapomnialam co to wada wzroku, nie ma się czego bać, tylko trzeba uzbierać trochę kaski..[/quote]

A dopytam jeszcze - gdzie robiłaś tą operację?
Może nazwisko lekarza pamiętasz, albo klinikę?
Pomorze?

11

Odp: laserowa korekcja wzroku

Ja mam znajomą, która robiła sobie taką operacje przy wadzie - 7 w klinice Blikpol, to jest w Sopocie, ale nie pamiętam ulicy - w każdym razie w googlach na pewno do znalezienia.
I dziś ma wadę 0, nic sie nie pogarsza no i okazało się, że bardzo fajnie wygląda bez okularów:) Taki drobiazg, a ważny.

12

Odp: laserowa korekcja wzroku

To są najlepsze zabiegi na wzrok, poprawa jest natychmiastowa. Moja kuzynka miała niedawno taką operację i bardzo chwali efekty.

13

Odp: laserowa korekcja wzroku

Zdecydowanie warto skorzystać, bo nie zawsze okulary czy soczewki wystarczają do korekty widzenia...

14

Odp: laserowa korekcja wzroku

Polecam soczewki jednodniowe, żeby w nich nie spać...