1

Temat: Dobra odżywka do suchych włosów

co polecacie?? po zimie mam strasznie suche wlosy. chyba to skutek suszenia, noszenia welnianej czapki, zmiany temperatur. ciezko mi je doprowadzic do ladu, nie mowiac o nawilzeniu czy wygladzeniu. poki co troche odzywek mialam z rosmana, ale nie widze efektow hmm

2

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

Podpinam się pod pytanie... W sezonie ,,czapkowym'' moje włosy wyglądają tragicznie sad Jeden wielki kołtun...
Próbowałam różnych odżywek, ale zawsze miałam wrażenie, że są ciężkie i tłuste, albo nie widziałam efektów.

3

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

Mam ten sam problem! A tak zależy mi, żeby z początkiem wiosny jakoś odżywić włosy. Zazdroszczę dziewczynom, które mają lśniące błyszczące włosy....

4

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

> melomanka napisał/a:

> Podpinam się pod pytanie... W sezonie ,,czapkowym'' moje włosy wyglądają tragicznie sad Jeden wielki kołtun...
Próbowałam różnych odżywek, ale zawsze miałam wrażenie, że są ciężkie i tłuste, albo nie widziałam efektów.
Pewnie masz kręcone włosy? Spróbuj odżywek specjalnie do takich włosów, one je trochę ujarzmią

5

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

Może olejki? Albo jakies intensywniejsze odżywki? Czasem te z asortymentu fryzjerskiego są lepszym rozwiązaniem.

6

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

nie ma to jak szampon plus odzywka. uzywam jakos od stycznia i jestem w szoku jak szybko wloski dosłownie 'odżyły'. sa o wiele bardziej miekkie i nawilzone. W odżywce masz duzo olejkow, wiec nie musisz sie meczyc z olejowaniem.

7

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

Nie wiedziałam, że warto spojrzeć na kosmetyki kupowane przez fryzjerów. Dzięki za namiar, muszę zapoznać się z ich sklepem smile

8

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

mi z kolei olej kokosowy pomogl uratowac wlosy po dluugim i regularnym farbowaniu. fryzjerka doradzila mi . efekt? wlosy blyskawiczniezrobily sie miekkie, mocne i odzyly

9

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

ja akurat tej marki używam takiego lekkiego codziennego zestawu Herbal Solution. I w zupełności mi odpowiada smile Nawet mam wrażenie, że po jego użyciu włosy ciut dłużej są świeże i takie sypkie smile

10

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

Na całe szczęście moja dobra koleżanka jest fryzjerką, zna się na wlosach jak malo kto, wiec mi doradza w kwestii kosmetykow wink Ostatnio po wakacjach w Egipicie mialam strasznie wysuszone wlosy, koncowki musialam  obciac. I chyba na dobre przerzuce sie na regenerujące serie kosmetyków wink

11

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

Ja znam się tylko na odżywkach do mięśni.

12

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

Oliwa z oliwek + żółtko jajka to najlepsza odżywka

13

Odp: Dobra odżywka do suchych włosów

Mam kosmetyk nawilżający włosy z Białego Jelenia i jest świetny efekt!