1

Temat: Pomysły na spodnie zimowe - nie dżinsy

Jakie spodnie nosicie, kiedy jest zimno, oprócz dżinsów? Ja mam same dżinsy, różne fasony, ale jednak dżinsy, a chciałabym coś odmiennego sobie kupić, ale nie mam pomysłu - muszą być ciepłe, nie żadne chudziutkie z materiału na lato. Any ideas?

2

Odp: Pomysły na spodnie zimowe - nie dżinsy

Ja mam materiałowe rurki, ale takie trochę grubsze. Kupuję je zwykle w Zarze albo w Promodzie. Fajne są też np. spodnie tweedowe.

3

Odp: Pomysły na spodnie zimowe - nie dżinsy

Mam spodnie czarne z materiału, a pod spód zimą zakładam rajstopy.

4

Odp: Pomysły na spodnie zimowe - nie dżinsy

Kalesooony pod dresy tongue A tak na poważnie to... nie mam pojęcia z czego są zrobione spodnie, które mam na tyłku w tej chwili, ale to takie elastyczne zimowe rurki. Jak się uszczypnie nogawkę, to okazuje się, że są dwuwarstwowe. Wygląda na coś sztucznego, co jest bardzo rozciągliwe, ale czuję się w nich świetnie, nie pocę się, są cieplutkie, bardzo wygodne. Fason nadaje się do sweterków i bluz, nie nadaje się do koszul i eleganckich bluzek. Kupiłam je dwa lata temu, trzymają się super, łatwo było takie znaleźć, więc chyba wystarczy pochodzić po sklepach.

5

Odp: Pomysły na spodnie zimowe - nie dżinsy

Mój mąż ostatnio gdzieś kupił sztruksy , niestety nie mogę jak na złość znaleźć linka sad
Tak też nosi na zmianę z jeansami.

6

Odp: Pomysły na spodnie zimowe - nie dżinsy

Sztruksy są idealne na zimę, bo cieplutkie:)

7

Odp: Pomysły na spodnie zimowe - nie dżinsy

Fajna jest dzianina z dodatkiem wełny, która daje ciepło.

8

Odp: Pomysły na spodnie zimowe - nie dżinsy

Sztruks też jest ciepły, i wraca do trendów.