51

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Właśnie wczoraj skończył mi się jedwab w sprayu - Natura Silk Marion. Stosowałam go na dolne partie włosów, żeby je ciut dociążyć i zapobiec elektryzowaniu. Cudownie pachnie. Włosy mają piękny połysk, ale czy to za jego sprawą czy dzięki szamponom i odżywce, tego nie wiem. Może też same z siebie.
Świetny rozpylacz, buteleczka ma pojemność 130 ml, wystarcza na długo. Ja jestem zadowolona i chętnie będę z niego korzystać.

52

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Ostatnio kupował tutaj: Ceny nie są rewelacyjne, ale liczba towarów, które mają na pewno przewyższa to, co można znaleźć w sklepach stacjonarnych.

53

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Ja stosuje jedwab do włosów i olejek . Jestem bardzo zadowolona. Włosy są nawilżone i odżywione. Świetny jest też olejek nawilżający z Timotei zamiast odżywki. Polecam.

54

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Też używam jedwabiu i jestem zachwycona .. Włosy są bardziej podatne na układanie i mega przyjemne w dotyku.POLECAM

55

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

zdecydowanie moge polecic jedwab w olejku bo sama uzywam od roku - super efekty są zwłaszcza dla osob ktore maja farbowane włosy smile dodatkowo raz na jakis czas mozna sobie zafundowac saune wtedy wlosy sa jeszcze bardziej puszyste smile

56

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

jedwab obciążał mi włosy. teraz stosuje delikatnie, muskając ręką, żeby pojedyncze włosy mi nie sterczały na wszystkie strony.
kaszmiru nigdy nie używałam

57

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Ja zakochałam się w olejku Arganowym, wystarczy nałożyć niewielką ilość na rękę wetrzeć we włosy i od razu stają się delikatniejsze. W drogeriach można dostać małe buteleczki za parę złotych, polecam wypróbować.
Pozdrawiam.

58

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

z tego co wiem ogólnie jedwab oblepia włosy a nie wnika w nie i odzywia

59

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Biosilk, standardowo smile Inne są mega drogie. Albo ewentualnie któryś z tych tutaj:

60

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Jedwab ma za zadanie poprawić wizualnie włosy i je otoczyć "opieką" czyli żeby nie niszczyły się od słońca czy od pocierania o ubrania. Na pewno nie odżywia on włosów, ale nic nie jest w stanie ich odżwywić, bo włosy to krótko mówiąc to "trupek" wink czyli rzecz martwa. Można tylko i wyłącznie poprawiać ich stan wizualnie, więcej raczej zrobić nie można, bo nie da się.

61

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

ja stosowałam i nadal od czasu do czasu stosuję. dla moich włosów jest idealny!

62

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Ja mam wypróbowane różne marki jedwabiu do włosów, wszystkie jakie były w naszych trzech sieciówkach w ciągu ostatnich lat i 2 butelki z kaszmirem, i to co jest pewne, przynajmniej jeżeli chodzi o moje własne włosy, to w czasie używania (bo niestety niedługo po zaprzestaniu używania efekt zniknął, ale to generalnie norma) włosy stały się zdecydowanie bardziej gładkie, ale nie zlepione i nie  "przylizane", i wspaniale się rozczesywały. Poza tym były bardziej błyszczące, na zewnątrz lepiej się prezentowały, ale z tym wnikaniem do środka to raczej żart.

63

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

używając jedwabiu moje włosy nabrały połysku super

64

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Nie stosowałam ich jeszcze, ale moja fryzjerka ostatnio mi opowiadała o jedwabiu jakie fajne efekty daje na włosach

65

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Jedwab jest super, nie tylko nabłyszcza, ale i zmiękcza włosy!

66

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

ja zamiast jedwabiu do włosów używam bardziej olejków z makadamii i jojoba, zeby włosy zabezpieczyć przed kurtkami, szalikami i innymi rzeczami big_smile

67

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Kiedyś probowałam jedwabiu, ale nie widziałam za bardzo różnicy na włosach smile teraz stosuję na osuszone włosy tuż przed wyjściem kilka kropel  olejku arganowego- efekt rewelacja smile włosy sa ładnie dociążone, więc fryzura lepiej mi się trzyma, no i do tego dochodzi ładny naturalny blask

68

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Kupiłam niedawno jedwab w postaci ekspresowej odżywki Gliss Kur firmy Schwarzkopf i muszę przyznać, że efekt jest fajny smile Włosy są takie gładkie i miękkie. Lubię je dotykać, bo aż chce się głaskać big_smile Naprawdę są tak przyjemne po jej użyciu, że po czesaniu nie mogę się oprzeć, żeby sobie ich nie pogładzić dłonią z zadowoleniem big_smile

69

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

ja używam jedwabiu bardzo długo i czuję dużą różnicę w dotyku jeśli o włosy chodzi wink

70

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Używasz go na całej długości włosów? Od nasady? Kiedyś stosowałam tylko na dolną część, bo bałam się, że moje przetłuszczające się włosy będą źle wyglądać, ale ten Schwarzkopfa stosuję na całości i nic złego się nie dzieje. Włosy są leciutkie, nie obciążone, nie przetłuszczają się szybciej niż bez tego kosmetyku.

71

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Jedwab trzeba używać w b. małej ilości inaczej każdy sprawi że fryzura będzie ciężka...

72

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

U mnie jedwab fajnie rozświetla włosy