51

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Mi się w ogóle nie podobają sztuczne rzęsy. Prawde mówiąc nie wiem na co to komu.

52

Ja lubię również metodę 1 do 1 .

53

a ja sztucznych w ogóle nie używam tylko moje przedłużam i zagęszczam w Estetyka Day Spa i wyglądają o wiele lepiej niż sztuczne ! przy okazji można się nieźle zrelaksować bo sam zabieg troche trwa. wystarczaja mi one na około 90 dni i zawsze ładnie się prezentują, takżę warto spróbować czegoś takiego wink

54

Ja miałam na swoim ślubie, potem ślub kuzyna i siostry, wtedy miałam metoda 1:1... Na codzień swego czasu używałam kępek... A teraz.. po prostu dobra odżywka do rzęs....

55

Sztuczne rzęsy, jeżeli dobrze dobrane, są idealne na każdą okazję moim zdaniem smile

56

Jak dla mnie to sztuczne rzęsy tylko nadają się na jakieś większe imprezy.

Ostatnio edytowany przez karolinkamarzec (2018-06-26 10:06:21)

57

Niestety, ale w ogóle się na tym temacie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

58

Sztuczne rzęsy dobre są na każdą okazję. Staram się wybierać takie o umiarkowanej długości, by nadawały się i na wyjście na imprezę i do pracy. Chyba nie zaryzykowałabym przedłużenia rzęs z uwagi na zbyt duże spustoszenie jaki czynią we własnych. Lepszym chyba wyjściem są przyklejane sztuczne rzęsy.
Wyglądają bardzo zalotnie smile

59

Ja bardziej polecam odżywki do rzęs (fajny ranking http://ctn.com.pl/odzywki-do-rzes/), a nie od razu sztuczne rzęsy.

Ostatnio edytowany przez kamilex (2018-11-28 16:11:29)

60

Mnie w ogóle nie przekonują sztuczne rzęsy. owszem wyglądają ładnie i pewnie są bardzo przydatne podczas wakacji, ale po nich naturalne rzęsy są jeszcze bardziej zniszczone.

61

Ja uwielbiam wyglądać jak na imprezę również na co dzień. Nic w tym złego.