26

Odp: Fryzury noszone na codzień

Ja też bardzo lubią tą lokosuszarkę i nią na codzień układam włosy. Bardzo dobrze unosi u nasady i bez tego z domu nie wychodzę. Czasem jeszcze kręcę na długości i też jest ok

27

Najczęściej to tylko rano suszę a potem przeczesuję szczotką prostującą, mam model od babyliss i jest super, ładnie prostuje, włosy wyglądają naturalnie i nie jest to tak obciążające dla włosów jak prostownica

28

Ja na co dzień albo spięte w lekkiego koczka albo rozpuszczone smile już nie prostuje, zostawiam po myciu moje naturalne pofalowane smile

29

Raczej nosze związane, ale czasami jak się muszę bardziej postarać to robię fale. Ostatnio dostałam fajną lokówkę z babylissa, taką spłaszczoną, daje bardzo ładny, naturalny efekt. To jest lokówka z tej nowej serii creative, może kojarzycie, z taką złotą powłoką C440E

30

Niemal zawsze nosze rozpuszczone, rano tylko szybkie czesanie.

31

Tylko włosy prostuje.

32

Teraz pracuję w restauracji i muszę raczej ciasno związywać, pleść warkocz lub upinać włosy. W domu z kolei zawsze noszę spięte spinka, bo są długie i plączą się łatwo. Poza domem najczęściej noszę rozpuszczone. Ja chyba jestem zbyt leniwa, żeby robić upięcia i inne fantazyjne fryzury.

33

ja zawsze je spinam w luźnego koka, gdy mi zależy na tym żeby mi w oczy nie leciały. poza tym noszę rozpuszczone smile

34

Używacie wypełniaczy do koków czy raczej robicie je na samych gumkach? Mi coś nie bardzo wychodzi bez wypełniacza, a z wypełniaczem jakiś taki za wielki sad