26

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja miałam skajową kurtkę, ale na jesień kupiłam sobie taką ortalionową bomberkę.

Wolę nosić syntetyki niż skórę.

27

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Lubię. Mam jedna skórzaną kurtkę od dobrych kilku lat i powiem Wam,że naprawdę sporo ją nosze. Pasuje zarówno na jesień jak i na chłodniejsze letnie dni. Do ubrań sportowych jak i eleganckich. Jest wprost niesamowicie praktyczna.

Poza tym lubię skórzane torebki i buty.Jestem zdania,ze są o wiele lepszej jakości i pomimo tego,że są droższe od dodatków z tworzywa to ich kupno jest oszczednością. Można je nosić przez wiele lat, a nie tylko przez sezon. Jesli znaczek nie jest dla Was najważniejszy to mozńa je poza tym kupić w korzystnej cenie.

28

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Mam kurtke skórzaną i buty, no i pasek wiadomo. Kiedys miałam sukienke na jakies impreze kupiłam ale raz w niej poszłam i lezy w szafie, wogole w sukienkach mało chodze

29

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Patrzcie tutaj - http://amoreshoes.pl/kategoria/botki/botek-khaki-z-miodowym-akcentem
Są cudowne. I właśnie buty ze skóry - zdecydowanie tak, porządnej jakości.
Ale już odzież... to kompletnie nie w moim stylu, nie ten wygląd i kompletnie nie moje klimaty.
Jednak - co kto lubi.

30

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Skórzane buty, kurtki i torebki to coś co bardzo lubię. Wiem, że to są rzeczy, które posłużą mi lata. Zdecydowanie warto czasem zainwestować więcej pieniędzy w coś co jest znakomicie wykonany i trwałe.

31

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja nie przepadam. Skóra według mnie brzydko pachnie.

32

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Wszystko zależy ja dobrze czuję się w skórzanych burach i kurtkach.  I mam je już parę lat, no ale jak napisał losiu3 nie wszyscy muszą przepadać za takim rodzajem garderoby.

33

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja wybieram raczej eko-skórki, przyjazne zwierzętom smile Tej wiosny cieszę się śliczną ramoneską z Netmody - materiał ma bardzo przyjemny w dotyku.

34

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

ja tylko dwie rzeczy zaakceptuje - ramoneskę i buty ,
spódnice kiedyś miałam - 20 lat temu big_smile

35

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

> losiu3 napisał/a:

> Ja nie przepadam. Skóra według mnie brzydko pachnie.

Ma rzeczywiście specyficzny zapach. Ja akurat lubię. Nie lubię za to zapachu wielu sztucznych tworzyw wykorzystanych do produkcji obuwia, dodatków, odzieży. Czasem tak intensywnie cuchną, że nie wiadomo co z nimi zrobić. O ile kupuje się stacjonarnie to można z nich po prostu zrezygnować. Gorzej jak się kupi przez internet hmm

36

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja lubię w kurtkach, butach i torebkach skórę. Niedawno kupiłam ramoneskę z Karibu i muszę przyznać, że jest o wiele lepszej jakości niż kurtki z sieciówek. Moi rodzice mają do tej pory skórzane kurtki, które kupili naście lat temu i są w świetnym stanie.

37

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

O taaak, ja sama swego czasu chodziłam w skórzanym płaszczu po mamie! Był tak rewelacyjnie skrojony i tak oryginalny, że mi go zazdrościli. Najpierw sama go mamie zazdrościłam, dlatego mi go podarowała smile Boski, z taką fajną stójką. Ja go dopiero zniszczyłam, a mama przechodziła w nim lata swojej młodości. Chciałabym mieć go znowu.

38

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

hej

39

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Tylko w formie gorsetu. Kurtek czy spodni nie cierpię.

40

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja tylko ze sztucznej skóry, jestem proekologiczna:)

41

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

nie bardzo...jestem eko...

42

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

ja uwielbiam ramoneski i spodnie skórzane, ale to wtedy tak czy inaczej musi być dłuższa bluska, bo czuję się zbyt "nago" w takich spodniach big_smile

43

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja noszę tylko ze skaju, skóra naturalna to cierpienie zwierząt...

44

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ostatnio skóra zaczęła być modna - kurtki, płaszcze, a nawet spódniczki i całe sukienki i to na lato! Nie wiem czy się do nich przekonać...

45

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Trochę w nich może być gorąco:) ale na chłodniejsze dni można przemyśleć taką stylizację z pazurem:)

46

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Nie noszę jej , bo jestem eko.