51

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Korzystam z usług Kliniki Medycyny Estetycznej, w ofercie mają najskuteczniejszą na rynku metodę leczenia blizn, jaką jest Mikronakłuwanie z RF – MesoTherm. Ja jestem zachwycona i polecam wszystkim, którzy się borykają z tym problemem. Pozdrawiam smile

52

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Trzeba próbować, niektóre maści spłycają blizny i są one mniej widoczne

53

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Blizny można usunąć laserem frakcyjnym, który całkowicie przebudowuje skórę. Kosmetyki, maści, kremy itp nie działają tak intensywnie, a efekt jest raczej niezadowalający.

54

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Na blizny świetny jest laser, ja miałam usuwane blizny w klinice , już po pierwszym zabiegu blizny były niewidoczne, wiec wiesz, jeśli masz problemy ze swoim ciałem, to najlepiej zrobić sobie taki zabieg i mieć święty spokoj smile

55

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Mi nawet lekarz polecał peelingi, które spłycą blizny, ale do tego maść silikonowa

56

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Z własnego doświadczenia powiem, że najbardziej skuteczny jest laser. Miałam sporo przebarwień i śladów po trądziku, w tym blizn takich no widocznych jednak, laser mi je wygładził.

57

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Z bliznami niestety jest tak, że im szybciej się zgłosisz aby je usunąć tym lepiej dla ciebie. Czas przy ich usuwaniu ma ogromne znaczenie ponieważ jeżeli zgłosisz się w miarę szybko to blizna może być niewidoczna bądź widoczna w bardzo małym stopniu. Sama usuwałam bliznę za pomocą laseru discovery pico. Niestety zgłosiłam się trochę późno więc blizna jest częściowo widoczna, ale to i tak niebo, a ziemia jak wygląda teraz, a jak wyglądała przed zabiegiem.

58

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Blizny i brodawki przez bardzo długi okres mi w ogóle nie przeszkadzały - przyzwyczaiłam się do nich i stały się częścią mnie. Jednak gdy stwierdziłem, że przecież nie muszę ich mieć i znów mogę wyglądać tak jak kiedyś, postanowiłam się bardziej zainteresować tym tematem. Mąż wykupił mi serię zabiegów . Najpierw była konsultacja z dermatologiem, a potem seria 3 zabiegów co 4 tygodnie. Zabiegi przeprowadzane były najnowszej technologii laserem fotona4d Efekty bardzo zadowalające. Na podanej stronie można zobaczyć jak to wygląda przed i po zabiegu. Jakbyście miały jakieś pytania to pytajcie.

Ostatnio edytowany przez giro (2019-02-13 08:09:38)

59

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

dobrą metodą jest laserowe usunięcie blizny

60

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Czy na wypukłe blizny też są jakieś sposoby? Mam trzy blizny w widocznym miejscu, które wystają ponad poziom, są takie "wybrzuszone".

61

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Ja długo walczyłam z bliznami i przebarwieniami potrądzikowymi, po kolejnej maści z apteki w końcu postanowiłam skonsultować się ze specjalistą, dermatolog poleciła mi zabieg medycyny estetycznej - jestem obecnie po trzecim zabiegu i już nakładam mniejszą ilość podkładu niż zwykle smile

62

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Na blizny dobrze działa laser. Bo jak masz stare plamki posłoneczne czy potrądzikowe to jednak cięzko je usunać zwykłą maścią. Polecam zabiegi laserem frakcyjnym smile

63

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie  aby omówić i wybrać odpowiedni rodzaj zabiegu usuwania blizn - pan doktor - przesympatyczny człowiek dobrał mi taką terapię, która nie potrwa długo a zagwarantuje najlepsze efekty smile

64

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Polecam zabieg laserem -działa cuda!

65

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

> Lenka65 napisał/a:

> Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie  aby omówić i wybrać odpowiedni rodzaj zabiegu usuwania blizn - pan doktor - przesympatyczny człowiek dobrał mi taką terapię, która nie potrwa długo a zagwarantuje najlepsze efekty smile
---------------------------------------

Można zapytać jakiego rodzaju masz blizny i jakie efekty zagwarantował doktor?

66

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

laser tylko i wyłącznie smile

67

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

wszystko zależy od tego jak powstały te blizny, jaką mają strukture itp. Najlepiej jednak udać się do specjalisty aby przed jakimikolwiek zabiegami to zerknął na te zmiany. A przy tym teraz są odpowiednie zabiegi i nowoczesne "narzędzia", które pozwolą się pozbyć takich zmian

68

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Warto podszczypywać miejsca ze świeżą blizną, żeby wytwarzało się więcej kolagenu, to będą mniej widoczne.

69

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Tak skutecznie to tylko zabieg jakimś laserem pewnie ;/

70

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

Jakieś plastry podobno na to są...