1

Temat: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Myślę, że warto tutaj byłoby pisać szczerze aż do bólu, jak niektórzy poradzili sobie z chorobami wszelkiego rodzaju, jakie mieli przeżycia, gdzie szukali pomocy. Ja miałam ogromy problem raz z opryszczką, która rozlała mi się na całej twarzy - jutro pokażę fotki. Coś strasznego, nigdy czegoś takiego nie miałam - musiałam iść do dermatologa i brać Heviran i ukrywać się w domu...

2

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

opryszczka na całej twarzy?! kurczę, mi właśnie wyskoczyło jakieś dziadostwo na ustach...

3

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Najgorsza choroba - ospa. Mój syn przyniósł ją z przedszkola. Sam miał 3 krostki natomiast ja - skorupę. Wszęszie, w oczach w uszach...koszmar. Leczyłam się trzy miesiące najpierw dermatologicznie, później ginekologicznie. Nie życzę podobnej przypadłości nawet najgorszemu wrogowi.

4

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

o matko... nie wiem której bardziej współczuć...

5

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

brrr nigdy nie miałam opryszczki, ale faktycznie... nie wygląda zachęcająco...
mam nadzieję, że już po wszystkim???

6

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Dajcie spokój, to było coś strasznego - ale na szczęście dermatolożka mi pomogła, uff, nie życzę tego nikomu, chyba miałam strasznie osłabiony organizm, naprawdę w życiu bym nie pomyślała, to było gorsze od najgorszej grypy.

7

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

[quote=zima300]zgodnie z umową wysyłam fotkę swojej opryszczki, to był horror!!

[img]//urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/2009/10/opryszczka.JPG[/img][/quote]


u ła, faktycznie nie wygląda to za dobrze...

8

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Ok, miałam zaawansowany nieżyt układu pokarmowego i w tym grzybicę, byłam, tak zmęczona, że nie miałam siły wstać z łóżka, kręciło mi się w głowie i zamazywał mi się obraz przed oczami, byłam blada jak ściana i wyglądałam jak potwór, czułam się ciężka jakby z żelaza, byłam gotowa na koniec. okazało się się, że nie toleruję glutenu i po pierwszym dniu bez tego świństwa zaczęłam czuć się normalnie i wracać do życia, jeszcze mam trochę problemów ze zdrowiem - np. opuchnięta twarz, co umieściłam w temacie na forum, ale to nic w porównaniu z tym co było kiedyś.

9

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

no to cieszę się, że się uporałaś z chorobą!

10

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Opryszczka to jest paskudztwo, a druga to ospa i swędzenie i jeszcze półpasiec, który miałam  2 razy.
(kto nie wiem co to półpasiec, to niech wbije hasło w wyszukiwarkę na Internecie).

11

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Czy ktoś może pomóc mojej mamie: moja mama ma zwyrodnienie siatkówki, które absolutnie jest nieuleczalne, do tego pali nałogowo papierosy i nie stosuje żadnej diety a powinna unikać wieprzowiny i masła. Wzrok jej sie pogarsza tak bardzo, że nie wie kto siedzi w pokoju... Czy ma ktoś może jakieś doświadczenia z tą straszną chorobą? Moja mama traci wzrok!

12

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

przede wszystkim zastosujcie się do tych najłatwiejszych i najtańszych rad - dieta i papierosy! Bez tego żadne, nawet najdroższe leki nie pomogą!!

13

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Od jakiegoś czasu po zjedzeniu czegokolwiek boli mnie głowa, ból utrzymuje się nawet do dwóch godzin, mam też chyba podwyźszone OB  - co to może być? Czy przyczyną może być zanieczyszczony organizm?

14

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Podwyzszone OB świadczy o jakims stanie zapalnym w organizmie. Radziłabym wizytę u lekarza

15

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

tak koniecznie muszę zrobić dokładne badania.

16

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

ja pierwszy raz miałam grypę, nie miałam siły się ruszyć, a 2 dzieci też chore...szok

17

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Ja od opryszczki brałam przez dłuższy czas kompleks witaminy B i jak na razie odpukać w niemalowane!

18

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Błagam o pomoc!!!!Moja mama miała operację na zaćmę, po kilku dniach okazało się, że miała wylew do oka (nie widziała dobrze w tym czasie), nie wiem co teraz zrobić, ponownie idzie do szpitala, najgorsze jest to, że mama ma już w jednym oku wylew i prawie w ogóle nie widzi, Mam poza tym pali papierosy.

19

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Proszę o pomoc w takiej sprawie: strasznie mi chrupie w kolanach, jak np. leżę i wstanę lub ćwiczę, na siłowni itp strasznie mi chrupie, to bardzo przeszkadza szczególnie innym, co mozna łykać?

20

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

idź do sklepu z odżywkami i poproś o coś na stawy!
jedz galaretki, np. nóżki smile

21

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

[quote=zima300]Proszę o pomoc w takiej sprawie: strasznie mi chrupie w kolanach, jak np. leżę i wstanę lub ćwiczę, na siłowni itp strasznie mi chrupie, to bardzo przeszkadza szczególnie innym, co mozna łykać?[/quote]
Uuu, niedobrze. A może coś na wzmocnienie stawów w aptece by Ci doradzili? Jest mnóstwo suplementów.

22

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

jestem bardzo wrażliwa na uderzenia itp, na nogacj mam mnóstwo siniaków jak sobie z tym poradzić bo wygląda to koszmarnie

23

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Trzymać się z daleka od twardych przedmiotów... Taki żart, a serio to może weź coś na wzmocnienie ścianek naczyń krwionośnych. Masz skłonność do pajączków?

24

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Pajączków nie mam, ale chyba mi się robią takie siniaki bo się często bawię z psem, muszę chyba bardziej uważać, bo ona skacze i szaleje a potem ja cierpię

25

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

No, no, to ile waży ten psiak? Może go trochę odchudź i problem zniknie...