101

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Mam depilator, znów wracam do zabiegów, z efektów jestem bardzo zadowolona, całe wakacje nie musialam pamiętać o goleniu nóg, na pewno bardziej się to opłaca niż chodzenie na zabiegi bo wydajesz kasę raz i masz sprzęt na lata

102

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Nie jestem przekonana do depilatorów - kiedyś próbowałam sama, ale nie potrafiłam się zmusić, bo bałam się ogromnie bólu sad Ostatnimi czasy wiele czytam o depilacji laserowej - koszty może i są dość wygórowane, ale przy tym jakie mogą być efekty big_smile Chyba roważę taką opcję big_smile

Ostatnio edytowany przez AnaKacz5 (2018-09-05 12:03:56)

103

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Mi się wydaje, że nie ma co inwestować w innowacyjne depilatory lepszy jest laser. Odkąd w ten sposób się depiluje już nie pamiętam co to jest maszynka.

104

Odp: Depilacja-co najlepsze?

A ja powiem wam, że wosk kompletnie mi nie siadł. Bardzo długo zapuszczałam, żeby miał się czego złapać, a i tak wiele włosków zostało

105

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Wosk musi być dobry i skuteczny. Może po prostu korzystałaś z kiepskiej kliniki i kiepskiego zabiegu? Ja jak miałam do czynienia z tym wszystkim to wszystko było w jak najlepszym porządku, na szczęście

106

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Laser jest najbardziej ok, tylko drogi niestety...

107

Odp: Depilacja-co najlepsze?

No i  po pewnym czasie trzeba powtarzać zabieg, u mnie to było po 2 latach.

108

Odp: Depilacja-co najlepsze?

No i  po pewnym czasie trzeba powtarzać zabieg, u mnie to było po 2 latach.