26

Odp: Wesele w stodole :)

Ja pamiętam komunię siostry mojej mamy w stodole i dekoracje z bibuły i tekturowe pokryte folią aluminiową smile Wesela natomiast w remizach albo na szkolnych salach sportowych.

27

Odp: Wesele w stodole :)

Wesele w stodole ? Co to za dziwny pomysł ? W dzisiejszych czasach ludzie się prześcigają o sale weselne i te chore terminy...

28

Odp: Wesele w stodole :)

[quote=linea]Ja chętnie poszłabym na ślub w plenerze. Takie wesele też byłoby fajne na świeżym powietrzu, tylko u nas niestety z pogodą może być różnie. Pamiętam jak byłam mała to moja kuzynka miała przyjęcie w stodole a tańce były na podwórku na zewnątrz.[/quote]
mi też się marzy weselne przyjęcie na swiezym powietrzu ;-)

29

Odp: Wesele w stodole :)

Chyba nie zaryzykowałabym wesela w stodole, chociaż wspominam takie z dzieciństwa. Czasy się zmieniły i nawet na ludowo musi być odpowiedni standard. Dużo lepszym rozwiązaniem byłby podgrzewany namiot z wystrojem, jakie oferuje. Jednym słowem wesele w plenerze, lecz nie trzeba się martwić o pogodę, czy brak elegancji.

30

Odp: Wesele w stodole :)

Mi się ten pomysł mega podoba. Byłam już na weselach takich wiejski, ale zawsze były organizowane w jakiś salach weselnych. A takie wesele w stodole może dać zupełnie inny efekt. Taką stodołę można odnowić. Wystarczy pomalować, jeśli chodzi jaką farbą to można przeczytać o tym jaka farba jest najlepsza do drewna. Do tego wystarczy zrobić tam jakiś parkiet. Zawiesić lampki i inne ozdoby, i jestem pewna, że stworzy się niepowtarzalny klimat. Myślę, że dużo osób zamieniłaby oklepane sale weselne na taką stodołę.

31

Odp: Wesele w stodole :)

Intrygujacy pomysł z tą stodołą tongue czy tam czasem nie śmierdzi? tongue jest teraz tak że młodzi wybierają motyw przewodni wesela no i np to może być zycie na wsi czy coś, ale to bym raczej salę zaaranżowała na stodołę, jakies dodatku rustykalne czy cos a nie że w prawdziwej stodole wink

32

Odp: Wesele w stodole :)

No prosze big_smile ja ostatnio bylam u kuzynki pod Kaliszem w hotelu Wolica. Bardzo fajne wrazenie robi samo miejsce, gdzie hotel sie znajduje - posrod zieleni piekny dworek oddalony od zgielku miasta i to z osrodkiem jezdzieckim "na tylach" smile Podali tez swietny wiejski stol - produkty swiezutkie i naprawde smaczne, czuc bylo, ze wszystko naturalne smile

33

Odp: Wesele w stodole :)

Jeśli wesele w stodole to tylko nowo wybudowanej, a nie takiej, gdzie wcześniej harcowały myszy i wołki zbożowe big_smile Ciągle bym się zastanawiała, czy mi pająk nie wpadnie do rosołu

34

Odp: Wesele w stodole :)

Fajne jest wesele w chacie nad jeziorem.