26

Odp: Urlop na wsi

Ja tam wolę urlop w górach. Na wsi niestety zawsze znajdę coś do pracy dlatego też wolę wyjechać. Góry są miejsce w którym potrafię się zrelaksować i odpocząć. Na takie wyjazdy jednak przygotowuję się wcześniej, ponieważ uwielbiam górskie wędrówki. Zawsze muszę mieć dobre buty oraz wygodną odzież. Gdy mi czegoś brakuje zaglądam to takich sklepów bo mają tam spory wybór i bardzo dobre ceny smile

27

Odp: Urlop na wsi

O, dzięki wielkie za wszelkie porady w tym temacie smile Z całą pewnością mi się przydadzą smile

28

Odp: Urlop na wsi

Ja Ci mogę jeszcze doradzić takie nawet jednodniowe wycieczki do różnych polskich miast. My zawsze jak sobie coś zaplanujemy to zerkamy jeszcze czy w danym mieście mają odbyć się jakieś ciekawe wydarzenia kulturalne bo często można wpaść wieczorem na jakąś wystawę albo koncert.

29

Odp: Urlop na wsi

Dzięki za wiele niezwykle sprawdzonych porad smile Jestem pewien, że mi się przydadzą smile

30

Odp: Urlop na wsi

raz na jakiś czas warto się wybrać na wieś,odpocząć od miasta, zgiełku, pooddychać świeżym powietrzem.

31

Odp: Urlop na wsi

Jestem na wsi bardzo często i bardzo mi się tam podoba, może na starość się wyprowadzę na wieś, taki mam wstępny plan.

32

Odp: Urlop na wsi

Dobrym kierunkiem podróży jest polskie morze, sprawdźcie sobie miejscowość Rogowo - mają domki letniskowe, one są nowe, dobrze wyposażone, można tam komfortowo wypocząć, do dyspozycji gości jest basen, do plaży jest niedaleko. Fajna miejscówka na urlop.

33

Odp: Urlop na wsi

Urlop na wsi idealnie!! Zwłaszcza jeśli mamy jakąś dobrą miejscówkę z dala od głównych ulic i gwarnych miast! To fajna odskocznia jeśli nie można sobie pozwolić na dłuższe wakacje gdzieś na drugim końcu Polski ;p

34

Odp: Urlop na wsi

taki kilkudniowy wypad na wieś każdemu dobrze zrobi, jednak na stałe nie mogłabym mieszkań na wsi. Zwariowałabym.

35

Odp: Urlop na wsi

Pewnie, że tak! Ja w tym roku byłam kilka dni na wsi i pozwoliło mi się to dobrze zrelaksować.

36

Odp: Urlop na wsi

zazdroszczę, ja nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam na wsi sad

37

Odp: Urlop na wsi

Ja bardzo lubię dni leniwie spędzać na działce moich rodziców.

38

Odp: Urlop na wsi

[quote=perelka1]zazdroszczę, ja nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam na wsi sad[/quote]
Ja na początku lata. Na wakacjach miałam operację ortopedyczną i przed nią chciałam wykorzystać czas na wycieczki rowerowe, a pogoda była przepiękna. Kilka razy wybrałyśmy się z koleżanką na cały dzień nad rzekę - za każdym razem w innej wiosce, choć rzeka ta sama. Cudowne powietrze... Sama droga pomiędzy wsią, a brzegiem rzeki... te pola... ta przestrzeń... to niebo... cudownie.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2017-10-07 17:10:02)

39

Odp: Urlop na wsi

Ja niedawno byłam na Kaszubach, prawdziwa polska wieś, tradycje, zwyczaje jakich w moich stronach już właściwie brak...

40

Odp: Urlop na wsi

Dawno nie byłam na takim wiejskim urlopie, bo zawsze chcę jechać gdzieś pozwiedzać i pomieszkać w dobrym hotelu - ale może w następne wakacje?...

41

Odp: Urlop na wsi

A ja bardzo dobrze wspominam wakacje jakie spędziliśmy rodzinnie w Bajkowym Zakątku. Jest to hotel spa położony na naszych pięknych Mazurach w który oferuje fajne atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Fajne jest to że nad gośćmi czuwają postacie z bajek a restauracja serwuje regionalne specjały. Okolica to lasy i jezioro które zapewnia nam ciszę i spokój.

42

Odp: Urlop na wsi

Fajna sprawa, ale raczej na weekend, bo na dłuższym wyjeździe wolę pozwiedzać, zobaczyć coś ciekawego...

43

Odp: Urlop na wsi

Na wsi to trochę nudno, wolę kurorty.

44

Odp: Urlop na wsi

Jeśli chcesz poznawać ludzi i lubisz atrakcje takie jak restauracje, koncerty, to rzeczywiście wieś będzie dla Ciebie zbyt spokojna.

Ja chętnie bym się na wieś wybrała od czasu do czasu, żeby się wyciszyć. Jeszcze gdyby ktoś mi podsunął pod nos świeży ser i chleb, to już w ogóle czułabym się jak w raju.

45

Odp: Urlop na wsi

Na tydzień można jechać i na wieś żeby pobyć w takim slow life:)