1

Temat: Jak dbać o włosy?

Utrzymywanie włosów jest stosunkowo łatwe, gdy już wiesz, jak o to dbać. Utrzymanie zdrowej diety i dbanie o higienę są niezbędnymi elementami zdrowych włosów. Jeśli chcesz mieć piękne włosy, zacznij od odpowiedniego umycia i kondycjonowania. Następnie poznaj zdrowe sposoby suszenia i stylizowania włosów. Wreszcie, dokonaj zdrowych zmian w stylu życia, aby wspierać zdrowe włosy.

Kto może coś dodać ?

2

Odp: Jak dbać o włosy?

Warto zakwaszać włosy po umyciu (woda + ocet jabłkowy), żeby zamknąć łuskę włosa - wtedy tak się nie niszczą.

3

Odp: Jak dbać o włosy?

Dobrym rozwiązaniem jest suszenie włosów chłodnym powietrzem, które zamyka łuski włosa i zabezpiecza przed czynnikami pogodowymi oraz stosowanie produktów ochronnych przeznaczonych do pielęgnacji włosów.

4

Odp: Jak dbać o włosy?

Chyba na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi, bo każda z nas ma inne włosy i trzeba testować wiele kosmetyków zanim znajdziemy ten idealny smile Po długich poszukiwaniach trafiłam na maskę Kalice. Pełna olejków, wygładza, nawilża, włosy wyglądają po niej po prostu ładnie, są zadbane i zdrowe. Póki co nie rozglądam się za nowym włosowym produktem wink

5

Odp: Jak dbać o włosy?

Ja delikatnie rozczesuję, żeby ich nie łamać...

6

Odp: Jak dbać o włosy?

U mnie podstawą to dobre maski.