26

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Taka chwilówka to jest tylko test big_smile Możecie sobie sprawdzić jak wygląda branie pożyczek i nic na tym nie tracicie. Dlatego też firmy mają taką opcje ze tylko pierwsza pożyczka jest darmowa.

Ostatnio edytowany przez aniaola37 (2017-09-21 11:45:20)

27

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

chwilówki to dla mnie jest wynalazek szatana, trzeba się trzymać od nich z daleka.

28

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Czy stosowaliście może kiedyś z firm pożyczkowych? Ja właśnie poszukuję jakiś porządnych propozycji. Na nieszczęście, nie zawsze w życiu układa się dobrze i przydałby się jakiś zastrzyk gotówki.

Ostatnio edytowany przez zazdra (2018-07-09 12:53:12)

29

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Może i ona jest darmowa, ale trzeba ją zwrócić migiem wiec to nie dla mnie. Wolałabym już pożyczkę w banku Raiffeisen, która jest nieoprocentowana i można ją spłacać przez 2 lata. Pożyczając 4  tys trzeba oddać 4120. To tylko czy aż?

30

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Raz można wziąć, ale na wysoki procent to odradzam chwilówki, bo spłaca się wtedy dużo więcej...

31

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Dużo firm dających chwilówki przez internet pozwalają na pożyczkę bez żadnej prowizji dla nowych klientów - warto skorzystać z takiego rozwiązania.

32

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Chciałam się wyzalic, bo już nie daję rady.Kilka lat temu wzięłam pożyczki na 40 tys. zł. Od 2 miesięcy poszukuję pracy aby wyjść z długów i ogarnąć wszystko za pomocą kredytu konsolidacyjnego. Niestety wszystko pokrzyzowal korona wirus. Do 19.03. muszę spłacić 5 tys. A zaraz zaczyna się nowy miesiąc i kolejne opłaty. Dlatego apeluję do wszystkich - nie bierzcie pożyczek, bo różnie w życiu może się zdarzyć i będziecie w d... jak ja.

33

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Słuchaj. To też jest kwestia indywidualna, bo biorąc pożyczkę czy tam kredyt musisz sobie rozplanować czy będzie Cię w ogóle "stać" na to żeby pożyczyć pieniadze. Taka jest niestety prawda. Na co Ci była ta pożyczka na 40 tys. zł? Nowy samochód? Nie było innego wyjścia tylko to? Nie mogłaś z czegoś zrezygnować? Jak bym miał potrzebę wzięcia pieniędzy to bym inaczej zrobił. Teraz masz mnóstwo firm, które dają Ci pierwszą pożyczkę za darmo. Strzelam, że może być ich nawet i chyba ze 20. Szukasz takich firm i w każdej z nich zaciągasz pożyczkę. Koszty masz zerowe (ale musisz tam chyba oddać w jakimś terminie) i już. :)

Ostatnio edytowany przez pablosescobar (2020-03-14 21:48:25)

34

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Chwilówek nie biorą ludzie, którzy mają pieniądze. Żeby ją spłacić wezmą następna - i w pewnym momencie braknie już ofert 0% i będą musieli zapłacić duży procent. Na tym opiera się działanie tych firm, nie na charytatywnym pomaganiu...

35

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Tak się nakręca spiralę zadłużenia, rekordziści mają po kilkaset tys. długu, a brali pewnie 20-50 tys. na początku...