1

Temat: Dobra odzywka do włosów blond

Jakie polecacie? Mam wlosy blond, rozjasniane, troche suche, ale bardziej martwi mnie to, ze kolor czasem robi sie taki brzydki.. zolty.. tez tak czasem macie? idziecie wtedy do fryjzjera na jakas koloryzacje czy co? bo okropnie to wyglada i nie wiem jak sie tego pozbyc.

2

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

Natura Siberica, świetne naturalne odżywki

3

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

Myślę, że chodzenie za każdym razem jak wyjdzie ci lekko żółty odrost jest mało ekonomiczne i mało kto może sobie na to pozwolić big_smile chyba taka natura rzeczy przy blond włosach, że czasem kolor żółknie.

4

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

poczytaj sobie o zestawie  (szampon plus odzywka) ktora usuwa zolty kolor i lekko go ochładza. fajna sprawa, w domowych warunkach mozesz sobie to nalozyc w zaleznosci od potrzeb smile

5

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

można by było spróbować płukanki z soku z cytryny.
A do suchych włosów, poszukała bym np płukanki z miodu...

6

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

Słyszałam o tych kosmetykach  ja co prawda używam ich szamponu i olejku arganowego, ale ta seria dla blondynek jest dość popularna, a na pewno jakość OK.

7

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

A jaką odżywkę lub maskę ( też z inoaru ) możecie polecić do pielęgnacji włosów po zabiegu keratywnowego prostowania ? Nie dopytałam mojej fryzjerki a chciałabym w miarę możliwości jak dłużej podtrzymać ten cudowny efekt gładkich i nawilżonych włosów smile

8

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

Dawno temu, jak jeszcze miałam cierpliwosc do blond włosów, to używałam płukanki z rumianku. Działała naprawdę ekstra, no ale dużo pracy z przygotowaniem samego naparu i tak dalej. Widziałam ostatnio w sklepie szampon z niebieskim pigmentem, który ma ochładzać ten kaczuszkowy odcień zółtego, może tego spróbuj?

9

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

hmm nikozja wiesz co, ja po prostowaniu używałam maski z serii photoshop i uważam, ze zdała egzamin na 5 smile Ma świetny skład bo nie zawiera zadnych siarczanów, alkoholi czy barwników. Fajnie nawilża i sprawia, że włosy są takie sprezyste. aaa no i końcówki się juz tak nie rozdawajaja smile

10

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

Joanna ma świetną serię dla blondu

11

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

myślę, że pozostając w temacie Inoaru to godna polecenia jest ich seria Vegan. Używam tego szamponu i odżywki już ponad dwa miesiące, włosy nigdy nie wyglądały lepiej. W składzie masz m.in. olej kokosowy, arganowy, makadamia czy oliwkowy.

12

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

Zabiegi raz na jakiś czas to moim zdaniem dobry pomysł. Na pewno jest to intensywniejsza pielęgnacja niż odżywka i olej. Z takich polecanych zabiegów, które miałam okazję wypróbować to dobry jest Botohair. Robiłam go jakoś 1,5 miesiąca temu, ale włosy nadal wyglądają dobrze. Przede wszystkim czuję, że są nawilżone, nie elektryzują się i są fajnie wygładzone.

13

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

a co sadzicie o zabiegach na wlosy? u mnie pielegnacja ogranicza sie do odzywki/maski i olejku, ale chyba pora zadzialac radykalniej, bo jesienia i zima wlosy mi sie susza, pusza i ogolnie kiepsko wygladaja.

14

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

Można kupić maskę w sklepie fryzjerskim, i samej położyć, bo w salonie to jednak droga sprawa...

15

Odp: Dobra odzywka do włosów blond

Sielanka wypuściła fajną o zapachu jeżyny.