26

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Spoko wskazówki dajcie w tym zakresie, nieźle !

27

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Obecnie wiele firm usprawnia swoją pracę korzystając z kompleksowych rozwiązań informatycznych. Obecnie bardzo popularne są nowoczesne systemy ERP, HCM, czy różne rozwiązania e-commerce. Ostatnio bardzo interesuje się tym tematem, w swojej ofercie ma te systemy jak i wiele innych.

28

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Myślę, że najlepiej jest znaleźć jakieś ciekawe rozwiązania. Wiem, że tworzą takie dla firm więc warto zajrzeć do ich oferty. Ogólnie uważam, że warto korzystać z rozwiązań, które usprawniają firmę.

29

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

A myślałyście kiedyś o tym, żeby skorzystać z usług outsourcingu? Z tego co wiem, to szkolenia okresowe bhp wykonuje na terenie zakładu pracy firma . Ich oferta jest na tyle rozbudowana, że są w stanie zapewnić pełną obsługę BHP, począwszy od szkoleń, a na tworzeniu dokumentacji powypadkowej skończywszy.

30

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Prowadzę z mężem firmę budowlaną, mąż wykonuje elektrykę w mieszkaniach, domach, wszelakich budowach a ja zajmuję się "papierkami" dużo produktów potrzebnych przy pracach męża kupowaliśmy w zwykłych sklepach, żeby usprawnić działania naszej firmie i zredukować koszta mamy w planach wynająć jakąś hurtownię elektryczną i podpisać z nimi umowę. Ktoś zna jakaś dobrą hurtownie elektryczną ?

31

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Wydaje mi się, że warto część działań outsourcingować, chociażby księgowość. Nie dość, że kosztuje to mniej niż zatrudnienie księgowej, to w ten sposób oszczędzamy czas i możemy w pełni poświęcić się rozwojowi firmy. Przy okazji chciałam się Was poradzić, kochane forumowiczki, co sądzicie o kalendarzu jako gadżecie reklamowym? Prowadzę kwiaciarnię i zastanawiam się nad tego typu reklamą, przeznaczoną zarówno dla klientów, jak i kontrahentów.

32

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Szkolenia. Zdecydowanie. Wbrew pozorom szkolenie BHP może tu sporo poprawić w kwestii wydajności pracy.  chodzi mi generalnie o to, że szkolenie BHP to nie tylko informacje o tym jak pracować by nie zrobić sobie krzywdy, ale też sporo zasad ergonomii, zachowań, usprawnień które spowodują że łatwiej pracuje się na przykład za biurkiem. Wydawało mi się to kiedyś jako lanie wody, ale gdy miałam dobrze przeprowadzone szkolenie, poznałam kilka ciekawych trików to już nie odczuwam takiego zmęczenia siedząc w boxie jak dawniej. dlatego też uważam, że warto

33

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Dzięki wielkie za wszystkie porady smile Na pewno mi się przydadzą big_smile

34

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Ja zaczynam żałować, że weszłam we własnym biznes, bo mam utrapienie z pracownikami... Są nieekfektywni i nie wiem, co jest tego przyczyną. Ostatnią deską ratunku jest chyba ten program lojalnościowy. Liczę na to, że pobudzi ich to nieco do działania.

35

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Jak jesteś kobietą i myślisz nad otwarciem biznesu i nie wiesz jak to zrobić. To polecam zajrzeć na szkolenia. Mają tam gamę szkoleń dla Kobiet, dzięki którym będzie Ci lepiej założyć firmę na dobrych warunkach. Każdy znajdzie coś dla Siebie  w takich szkoleniach, na pewno wiele wiedzy.

36

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Przy firmie produkcyjnej warto zadbać o jak najlepszą automatyzację to może pomoc zmniejszyć koszty i zwiększyć efektywność firmy. Sporo nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej znajdziesz w sieci.

37

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Z pewnością pomocne jest w tym wypadku korzystanie chociażby z usług outsourcingowych, które są zdecydowanie wygodniejszą formą, a także o wiele tańszą. Można chociażby postarać się o usługi bhp od profesjonalnej firmy, dzięki czemu będzie się miało pełny pakiet zabezpieczeń, w tym także konieczne szkolenia, sądzę więc, że warto jest o tym pomyśleć, gdy prowadzi się własną firmę.

38

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Na pewno warto zdecydować się na inteligentny obieg dokumentów w firmie. Przyspiesza to wiele procesów i znacznie ułatwia życie. można sobie poczytać na ten temat. Moim zdaniem jest to super sprawa!

39

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Do usprawnienia działania firmy polecam Ci serwis  dzięki któremu w bardzo prosty sposób opłacisz faktury, zrobisz przelewy. Jak i również weźmiesz na bardzo dobrych warunkach kredyt.

40

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Wydaje mi się, ze dobrym sposobem są szkolenia pracowników smile

41

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Po czasie sami zauważycie że ciężko działać bez wsparcia oprogramowania.
Po prostu mając odpowiedni system, wszystko zdecydowanie łatwiej można zorganizować.
Wszystko łatwiej przebiega, macie nad tym dokładną kontrolę.
A właśnie to powinno mieć dla was kluczowe znaczenie.
Dopilnujecie tego wszystkiego jak należy, to będą również efekty.

42

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Wypróbuj VoIP dla firm - połączenia w ramach sieci są bezpłatne, a znacząco wpływa to na komunikację w firmie - zarówno między pracownikami, jak i z klientem.

43

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

jest coś takiego jak system grywalizacji, to jest taki system motywacjny pracowników. Tak jest przynajmniej u mnie i jak narazie zdaje on egzamin. Myślę,że jednym z takich też bardzo dobrych sposobów na usprawnienie firmy na pewno jest zapewnienie komfrotowych warunków pracy podczas tych 8 godzin. Np weźmy pod uwage oświetlenie.  U nas zostało ono własnie zainstalowane, a po to to zrobiono by nam sie oczy nie męczyły. Także szef o nas dba wink Jest tutaj technologia hcl wykorzystana wink możemy tez tym oświetleniem sterować wink

44

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Nie zapominaj również o ergonomicznym wyposażeniu biura. Dzięki takim meblom  pracownikom i tobie oczywiście będzie się znacznie lepiej pracowało - a to przedłoży się w oczywisty sposób na wyniki również finansowe Twojej firmy

45

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Dopasujcie  wersję systemy i wtedy całość powinna działać znakomicie. Jeśli tylko wszystko będzie w odpowiedni sposób zaplanowane i dopasowane, to na bank zrealizujecie cele.
Musicie poznać system, mieć wszystkie niezbędne funkcje - wtedy wszystko powinno wyglądać dobrze.

46

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

W różny sposób, czy to nowe oprogramowania, zatrudnienie nowych osób do zespołu. Bardzo ważne tez jest dotarcie do potencjalnego klienta i tutaj bardzo polecam pozycjonowanie.

47

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Wszystko jest zależne tak naprawdę od tego jaki rodzaj biznesu prowadzisz. Ja na przykład jestem właścicielem magazynu, więc szukam jakichś ciekawych rozwiązań z tego zakresu. Ostatnio trafiłem na hit kody, gdzie dowiedziałem się o systemie WMS. Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego magazynu, więc na pewno się na to zdecyduję smile

48

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

U mnie duzym usprawnieniem w firmie bylo wprowadzenie systemu kafeteryjnego dla pracownikow https://fitqbe.com/wyzwanie-sportowe  Dzieki wyzwaniom sportowym oraz grywalizacji lepiej sie poznalismy wszyscy i duzo przyjemniej sie pracuje dzieki temu. Lepiej sie rozumiemy no i poznalismy wspolne zainteresowania.

49

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Oby tylko te drogi nie były pozastawiane, bo pracownicy czasem potrafią narobić chaosu sami..

50

Odp: Jak usprawnić funkcjonowanie firmy?

Najlepiej jak za daną rzecz jest odpowiedzialny 1 pracownik, wtedy bardziej pilnuje procedur...