1

Temat: Powiekszenie biustu

Co sadzicie o takiej operacji? Nie ukrywam, że moj biust od zawsze stanowil dla mnie kompleks- jest dosc maly. Duzo czytam w internecie o operacji piersi i powoli sie do niej przekonuje. Nie wiem tylko jak dobrac wlasciwa miseczke, jej rozmiar, tak by nie wygladac sztucznie. Do tego jeszcze kwestia chirurga, kliniki. Moze ktoras z was moze mi cos doradzic?

2

Odp: Powiekszenie biustu

Jeśli to Cię uszczęśliwi to czemu nie? Tylko niech nie będą olbrzymie, bo w końcu zrobią się obwisłe...

3

Odp: Powiekszenie biustu

Chyba obecnie to operacje plastyczne i ogólnie ingerencja w wygląd jest na tak zaawansowanym poziomie, że powikłania zdarzają się rzadko. Pozostaje jedynie podjęcie decyzji jakie implanty, jaki rozmiar. Pewnie chirurg by najlepiej ci doradził. Na konsultacji 'przymierza się' miseczki smile

4

Odp: Powiekszenie biustu

Jesli czujesz taka potrzebe to idz na konsultacje i wszystkiego sie dowiesz. Ja tak w skrocie moge napisac, ze powiekszalam piersi  implantami mentor anatomicznymi. Tez dlugo zwlekalam z decyzja, zastanawialam sie, ale w koncu uznalam, ze chce miec wiekszy biust i dzieki temu bede lepiej sie ze soba czula. I faktycznie tak jest, po operacji jestem pewniejsza siebie, wyglad piersi mnie w 100% zadowala, maz tez zadowolony tongue

5

Odp: Powiekszenie biustu

> malinamalwa napisał/a:

> Jesli czujesz taka potrzebe to idz na konsultacje i wszystkiego sie dowiesz. Tez dlugo zwlekalam z decyzja, zastanawialam sie, ale w koncu uznalam, ze chce miec wiekszy biust i dzieki temu bede lepiej sie ze soba czula. I faktycznie tak jest, po operacji jestem pewniejsza siebie, wyglad piersi mnie w 100% zadowala, maz tez zadowolony tongue
Dzieki za rzeczowa odpowiedź i przydatne informacje smile Czy przed konsultacją mialas jakas wiedze na temat operacji czy moge liczyc na to, ze chriurg mi wszystko wyjasni i np. podpowie jaka miseczke wybrac? Piszesz ze masz mentory anatomiczne, co to znaczy anatomiczne? Sa jakies inne jeszcze?? Czemu wybralas wlasnie te implanty? Z tego co widze jest wielu producentow, ale nie wiem czym sie miedzy soba roznia.

6

Odp: Powiekszenie biustu

Jakas wiedze mialam, ale glownie taka, ktora wyczytalam z internetu:P spokojnie, chirurg wszystko ci wytlumaczy, w koncu to jego praca. I z pewnoscia doradzi ci rozmiar miseczki, najwazniejsze by biust byl proporcjonalny do sylwetki (chociaz sa tez i takie panie, ktore wybieraja o wiele wiekszy, ale dla mnie wyglada to karykaturalnie... kwestia gustu). Anatomiczne to takie, ktore przypominaja ksztaltem łezkę, wygladaja niemal jak naturalna piers smile dzieki temu malo kto jest w stanie zauwazzyc, ze jestes po operacji. Sa tez implanty okragle,ale one, jak sama nazwa wskazuje, sa okragle big_smile i tez mniej naturalnie, bardziej podniesione. A wybralam mentory bo to dobra marka, sprawdzona, polecana przez najlepszych chirurgow.

7

Odp: Powiekszenie biustu

oj ja to piersi nie mam za duzych, ale operacji sie boje. myslicie, ze samo pojscie na konsultacje jest w stanie rozwiac watpliwosci w podjeciu decyzji odnosnie zabiegu??

8

Odp: Powiekszenie biustu

Popytajcie w tej kwestii znajomych. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie wink

9

Odp: Powiekszenie biustu

> martynaporek napisał/a:

> oj ja to piersi nie mam za duzych, ale operacji sie boje. myslicie, ze samo pojscie na konsultacje jest w stanie rozwiac watpliwosci w podjeciu decyzji odnosnie zabiegu??


Mysle, ze to na pewno ci pomoze nabrac jakiejs wiedzy na temat powiekszenia biustu, zobaczysz sobie miseczki, dobierzesz ich rozmiar, producenta. Lekarz ci zasugeruje, co byloby najlepsze dla ciebie. W internecie- ile ludzi, tyle opinii, jednak nie ma to jak opinia fachowca i rozmowa na zywo smile

10

Odp: Powiekszenie biustu

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze. Raczej nie będę w stanie pomóc.

11

Odp: Powiekszenie biustu

Nigdy nie zdecydowałabym się na coś takiego. Bardzo cenię sobie naturalność, przykro mi.

12

Odp: Powiekszenie biustu

> malinamalwa napisał/a:

> Jakas wiedze mialam, ale glownie taka, ktora wyczytalam z internetu:P spokojnie, chirurg wszystko ci wytlumaczy, w koncu to jego praca. I z pewnoscia doradzi ci rozmiar miseczki, najwazniejsze by biust byl proporcjonalny do sylwetki (chociaz sa tez i takie panie, ktore wybieraja o wiele wiekszy, ale dla mnie wyglada to karykaturalnie... kwestia gustu). Anatomiczne to takie, ktore przypominaja ksztaltem łezkę, wygladaja niemal jak naturalna piers smile dzieki temu malo kto jest w stanie zauwazzyc, ze jestes po operacji. Sa tez implanty okragle,ale one, jak sama nazwa wskazuje, sa okragle big_smile i tez mniej naturalnie, bardziej podniesione. A wybralam mentory bo to dobra marka, sprawdzona, polecana przez najlepszych chirurgow.

zgadzam się smile implanty anatomiczne mentor wygladają bardzo naturalnie. Nawet ostatnio na YT oglądałam jeną vlogerkę która o nich mówiła i pokazywała i powiem szczerze: w życiu bym nie powiedziała że ma implanty

13

Odp: Powiekszenie biustu

nie polecam sad na własnym przykładzie - implanty wyjęłam 2 lata temu

14

Odp: Powiekszenie biustu

Najskuteczniejsza metoda to dalej implanty.Moja siostra się tak zdecydowała i naprawdę super ma zrobione, blizny prawie nie widać, szybko się zagoiło.

15

Odp: Powiekszenie biustu

Każdy przypadek jest inny, ważne żeby taka operacja była zrobiona z przekonania, z nie dla kaprysu lub dlatego że obecny partner lubi duży biust...

16

Odp: Powiekszenie biustu

Pamiętajcie przy tym , że duży biust szybciej się deformuje i obwisa...

17

Odp: Powiekszenie biustu

Trzeba ćwiczyć dziewczyny, to będzie jędrny dłużej:)