1

Temat: Parapetówka - jaki prezent?

Witajcie dziewczęta, wiele razy mi pomogłyście więc i teraz zwracam się do Was z prośbą.

Niedługo wybieramy się na parapetówkę bliskich nam osób, Państwo Młodzi mają już urządzone mieszkanko. Macie jakieś oryginalne pomysły na prezenty? Będę bardzo wdzięczna za propozycje smile

Prezent myślę w granicach 300-400 zł

2

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Hmmm, może jakaś oryginalna lampa? większy wazon na kwiaty?

3

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Ja bym kupiła kwiaty i jakiś drobiazg . Nie jestem za wydawaniem majątku na prezent na parapetówkę. Ostatnio byłam u znajomego i dostał ode mnie wino oraz książkę.

4

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Etui jak widełki do 400 zł? Ja bym kupiła za to bony do Ikei.

5

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Bon faktycznie może być najlepszą opcją. Ja może tutaj się powtarzam, ale tak sobie myślę, że pościel to także zawsze "bezpieczny" prezent. W ofercie można znaleźć bardzo duży jej wybór,   a także ręczniki i szlafroki. W domu takie upominki na pewno się przydadzą.

6

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Coś niedużego i niezbyt drogiego moim zdaniem. Można wybrać np. na prezent sokowirówkę . Może się przydać, jeśli ktoś lubi pić soki.

7

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Są to już dość spore fundusze. Zastanawiałaś się nad podarowaniem młodym jakiegoś elementu dekoracyjnego? Polecam postawić na coś klasycznego. Jak na przykład wazon z chińskiej porcelany.

Jest on trochę droższy od założonego przez Was budżetu rzecz jasna ale daję tutaj tylko przykład. Na stronie jest wiele innych podobnych waz tego rodzaju. Jakis czas temu kupiłam sobie takie dwa klasyki i stoją u mnie dumnie na komodzie.

Ostatnio edytowany przez justa31 (2016-04-01 14:08:32)

8

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Wybieram się na parapetówkę w przyszłym tygodniu i mam zamiar kupić wydruk na płótnie zdjęcia właścicieli lokum Znalazłam polecane przez znajomych miejsce w Wawie (i sieci) . amówiłam i stwierdzam, że był to fajny pomysł. Takie zdjęcie wygląda na prawdę ładnie smile Myślę, że znajomi sie ucieszą

9

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Kup na parapetówkę jakieś dobre wino. Wino jest neutralnym prezentem, który spodoba się każdemu.

10

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Najlepiej wybierać coś co nie zawstydzi i nie wprawi w zakłopotanie gospodarzy. Proponuję coś z małego AGD wybrać, na avans.pl mają niskie ceny takich gadżetów. Mam na myśli jakiś blender, ekspres do kawy czy szejker.

11

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Można pomyśleć też o ekspresie do kawy. Przelewowy bardzo często się przydaje szczególnie przy większych spotkaniach, bo od razu jest większa ilość. Sama posiadam ekspres wmf, może trochę wykracza poza przyjęty tutaj budżet, ale jest wart. Szczególnie przydatne jest automatyczne uruchamianie o danej godzinie. Dlatego codziennie już mam gotową kawkę wink

12

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Ja zawsze pytam się, co kto chce dostać. Moja koleżanka zażyczyła sobie ostatnio matę na łóżko.

13

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Koniecznie dobre winko i oczywiście jakiś fajny gadżet do domu, np. stojak na wino;)

14

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

w tym przypadku genialna będzie pościel . Nie znam osoby, której by się kołdra nie przydała big_smile

15

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Kołder nigdy za wiele wink Można też pomyśleć o jakimś gadżecie elektronicznym do mieszkania, jak kamera smart tv . Teraz bardzo wiele ludzi prowadzi wideorozmowy internetowe.  Nie są drogie wink

16

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

A nie macie możliwości złożenia się na prezent ze znajomymi i kupienia wspólnego prezentu? Wydaje mi się, że fajny byłby ekspres do kawy Nivona.

17

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Może jakieś akcesoria do kuchni?  Z własnego doświadczenia wiem, że w nowym mieszkaniu brakuje niemal wszystkiego.  Nie warto szukać wyszukanych prezentów.  Sama, gdy gotowałam pierwszą zupę, zapomniałam, że nie mam chochli... Było zabawnie big_smile
Sklep oferuje towar najwyżej jakości. Do końca maja można skorzystać z rabatu, więc warto pośpieszyć się.

18

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

ten dyspenser do napojów mi się w Duka spodobał, fajny też na prezent

19

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Najlepiej kup im coś do domu. Do tego możesz kupić kwiaty dla Pani domu.

20

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Wydaje mi się, że najlepiej będzie jeśli zapytasz o to znajomych. Może jest coś co im się przyda i akurat będziesz mogła im to kupić?

21

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

A może jakąś ładną drewnianą ozdobę? Albo lepiej, stojak na wino ! Sprawdź tutaj, może Cie natchnie na coś smile

22

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

zdecydowanie! nie wyobrażam sobie mojego biura bez ekspresu do kawy smile poza tym kawę i ekspres możesz wrzucić w koszty i pomniejszyć sobie tak podatek smile  może sprawdź sobie porównaj i zobacz ile mniej wiecej by ci kosztow wychodziło miesięcznie przy użytkowaniu takiego ekspresu smile

23

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Może jakiś fajny album na zdjęcia albo ramki? smile Państwo Młodzi na pewno mają wiele zdjęć. Ja bardzo lubię otaczać się fotografiami w mieszkaniu, szczególnie tymi z najbliższą osobą.

24

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Może jakiś fajny obraz w antyramie albo po prostu dobry alkohol.

25

Odp: Parapetówka - jaki prezent?

Albo las w szkle - ja bym się ucieszyła z takiego prezentu