26

Odp: Blizna po operacji

Nie każdemu laser służy. Ja na przykład nie mogę z przyczyn zdrowotnych, więc dla mnie takie plastry są jak znalazł. To dobra alternatywa dla takich osób, są zupełnie niekłopotliwe i cienkie, więc nie irytują przy noszeniu.

27

Odp: Blizna po operacji

Nawet nie wiedziałam że laser ma jakieś przeciwwskazania, w każdym razie też go miałam kiedy w planach ale nie musiałam się bardziej zagłębiać w temat po zastosowaniu olejku bio oil, on faktycznie zmniejsza widoczność blizn i rozstępów

28

Odp: Blizna po operacji

Pamietam jak mialam blizny po operacji plastycznej biustu. Zgodnie z zaleceniem lekarza smarowalam sie mascią. I blizna ladnie sie zagoila, rozjasnila, teraz nie ma ani sladu po cieciu wink sklad przyjemny dla skory, nic mnie nie podraznialo.

29

Odp: Blizna po operacji

Hej, ja kilka lat temu usuwalam sobie znamię z pleców, niestety została mi po nim blizna. Nie jest może wielka, ale jest wypukła, co niestety bardzo mi przeszkadza, jednak się do niej przyzwyczaiłam. Mama namówiła mnie, abym spróbowoałą zgłosić się do jakiegoś lekarza, aby pozbyć się tej blizny.  Skorzystałam z krótkiego zabiegu i dostałam specjalną maść. Po dwóch miesiącach nie było po bliźnie śladu.

30

Odp: Blizna po operacji

U mnie żadne maści i smarowidła się nie sprawdzają, bo zaraz mnie wszystko uczula albo się maże, a nienawidzę tłustej poświaty na skórze. Dlatego jestem fanką plastrów silikonowych, które nie są kłopotliwe w noszeniu, cienkie, a przy tym bardzo dyskretne.

31

Odp: Blizna po operacji

Skąd ja to znam. Plastrów używałam po operacji, ale też nawet blizny po ospie córce leczyłam nimi.

32

Odp: Blizna po operacji

A nie lepiej żelem takie po ospie?

33

Odp: Blizna po operacji

Moja siostra miała cc i miała bliznowca, musiała laserem usuwać plastry niestety nic nie dały.

34

Odp: Blizna po operacji

Witam, ja również miałam nieestetyczną bliznę po operacji ale na twarzy, jednak lekarz zapewniał mnie, że nie będzie po niej żadnego śladu. Pracuję na uczelni, więc wygląd jest dla mnie bardzo istotny w kontakcie z drugim człowiekiem.

Ostatnio edytowany przez malap (2018-09-10 09:05:45)

35

Odp: Blizna po operacji

Tak czasami bywa, trzeba na pewno zdecydować się na ludzi, którzy znają się na swoim fachu. Wtedy ryzyko czegoś takiego będzie po prostu zdecydowanie mniejsze

36

Odp: Blizna po operacji

Mi pomógł żel. Wydajny, skuteczny, łatwo się aplikuje, szybko wchłania. Konsystencja jest przyjemna, więc skóra mi się nie klei. Tylko trzeba pamiętać o systematycznym nakładaniu smile

37

Odp: Blizna po operacji

Blizna po operacji na pewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie ma się co oszukiwać - nie usuniemy jej całkowicie, ale możemy sprawić że będzie łagodna i delikatna. Warto w tym celu stosować krem, który wspomaga regenerację skóry i działa łagodząco.

38

Odp: Blizna po operacji

Trzeba oszczypywać to miejsce żeby pobudzić wydzielanie kolagenu

39

Odp: Blizna po operacji

> martynaporek napisał/a:

> Mi pomógł żel. Wydajny, skuteczny, łatwo się aplikuje, szybko wchłania. Konsystencja jest przyjemna, więc skóra mi się nie klei. Tylko trzeba pamiętać o systematycznym nakładaniu smile

To pewnie taki silikonowy. Chirurg mi też polecił plastry i żel.

40

Odp: Blizna po operacji

Oszczypywanie blizny też pomaga, wtedy tworzy się kolagen i blizna będzie mniejsza.