1

Temat: Kosmetyki do makijażu twarzy

Jakiej firmy najczęściej kupujecie kosmetyki do makijażu? Które się naprawdę sprawdzają i warto za nie zapłacić więcej?

2

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Ja kupuję z Bell i Wibo, cena rozsądna i spełniają moje oczekiwania

3

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

ja sie zastanawiam nad jakimis mineralnymi ostatnio

4

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Też kupuję od Bell&Wibo, na razie spisują się dobrze. [url=http://spaceofhacks.com/mortal-kombat-x-hack-android-ios/]:)[/url]

5

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Co do makijażu twarzy, to tutaj znalazłam ciekawe rozwiązania ,  moja siostra często kupuje tu kosmetyki i jest zadowolona, kosmetyki starczają jej na bardzo długo, są dość wydajne.

6

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Tutaj, czyli gdzie? Ja stawiam na sklep ezebra.

7

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

jestem na etapie testowania kosmetyków azjatyckich, po kilku tyg używania powiem że są ok. skóra rewelacyjnie gładka, miękka. Zamówiłam sobie zestaw

8

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Golden Rose, Catrice są dobre i w przystępnej cenie

9

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Ja bardzo lubie naturalne kosmetyki smile

10

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

U mnie nadszedł czas na wymianę kosmetyków które albo się kończą, albo po prostu się zniszczyły. Niedawno znalazłam sklep z kosmetykami online gdzie jest wiele produktów w przystępnych cenach. Dodatkowo chciałabym kupić zestaw pędzli do makijażu, które wykonane są z naturalnego jak i syntetycznego włosia jednak zastanawiam się jeszcze nad tym, jaką ilość pędzli w zestawie wybrać.

11

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Jak to się mówi pędzli nigdy za wiele. Szczególnie, że trzeba je myć dość często. Przy kosmetykach płynnych powinno to być po każdym ich użyciu, zaś przy kosmetykach sypkich ewentualnie co dwa użycia, choć i tak powinno się, je myć po każdym użyciu. A szczególnie jak ktoś ma cerę problematyczną.  A kosmetyki też kupuje przez internet. A korzystając ze zniżek mam je jeszcze taniej. Więc o wiele bardziej mi się opłaca zamówić kosmetyki niż iść do jakiejś drogerii.

12

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Hitem kosmetycznym wśród pokładów jest ten oriflame. Pięć odcieni, które dopasowują się do naszego kolorytu więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nie kosztuje dużo, więc na kazdą kieszeń. Do tego pięknie wygładza i wyrównuje koloryt. Po prostu podkład idealny dla każdego.

13

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Ja wolę podkłady dr ireny Eris. Są droższe, ale przy okazji nawilżają skórę.

14

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Podkłady dr. Irys rzeczywiście są niezłej jakości, ostatnio je testowałam i super są ! Szukacie bardzo dobrej jakości kosmetyków do twarzy ? Ostatnio też szukałam czegoś dobrego. Wpadłam na ofertę, [url=https://arkana.pl/]profesjonalne kosmetyki[/url] z firmy Arkana. Niezłe kosmetyki mają do domowej pielęgnacji i gabinetów. Super duży wybór i cena zaskakująco niska.

Ostatnio edytowany przez kawpol21 (2017-09-29 17:02:15)

15

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Ja większość kosmetyków mam z Oriflame - pudry i podkłady, tusz i eyeliner majaa super. Cienie trochę słabo napigmentowane, więc sobie peletkę z wibo kupiłam. i z kolorowych to w zasadzie tyle wink

16

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Ogólnie nie ograniczam się do jednej firmy.
Np u mnie super się sprawdza bronzer do twarzy z st.moriz

17

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Też mam różne marki jeśli o kosmetyki do makijażu chodzi, chociaż ostatnio kupiłam kilka od Swederm i zaczynają przeważać ilością smile Na ich stronie znalazłam mój ulubiony puder rozświetlający, więc skoro już zamawiałam to wzięłam sobie też bronzer i pędzel kabuki. Szkoda było z takiej okazji nie skorzystać wink

18

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Tak jak pisałam łącze w makijażu puder rozświetlający i bronser i te oba kosmetyki mam od Swederm. Jeśli chodzi o  zamawianie on line to też mogę strone ich polecić, bo nie dość, że szybka wysyłka to jeszcze nie droga i kosmetyki docieraja świetnie zabezpieczone.

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2017-10-18 18:08:43)

19

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Ja odkąd poznałam Bikora, to często zamawiam ich kosmetyki. Ostatnio moim numerem jeden są cienie Morocco. Dzięki nim nauczyłam się w ogóle malować cieniami smile

20

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

podklad i puder mam z annabelle, bardzo polecam, polska marka kosmetyków mineralnych, tusz do rzęs mam sprawdzony z maybelline a róż z bourjous

21

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Ja mam tylko pytanie ile takie kosmetyki kosztują

22

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Ja używam podkładu z Revlon Colorstay, bardzo dobry i kryjący podkład. Na internecie można go kupić za całkiem fajną cenę smile

23

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

hej

24

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

ja uwielbiam podkład annabelle, bo pieknie kryje a nie zapycha ani trochę cery, bo jest podkłądem mineralnym, ja stawiam na naturalne kosmetyki

25

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Jeśli ktoś rozsądnie szuka, to może naprawdę kupić znacznie poniżej cen rynkowych.
Po prostu trzeba to robić racjonalnie i tyle.