1

Temat: Rozjaśnienie wnętrza

Jak rozjaśnić wnętrze małego pokoju z niewielkim oknem?

2

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Jasne ściany i meble, do tego umiejętnie rozmieszczone punkty świetlne, bo jeden żyrandol pod sufitem to będzie za mało

3

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

I nie przytłaczać pokoju nadmiarem dodatków i przedmiotów. Puste, jasne miejsca dodadzą lekkości, jasności.

4

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Jasne kolory na ścianach i urządzaniu wnętrza to zapewne pomoże rozjaśnić małe wnętrze. Zresztą poszukaj sobie zdjęć i porad w internecie.
bo jak zobaczysz sobie na zdjęciu wtedy najlepiej sobie to jakoś zaplanować. Możesz też ominąć firanki jeśli da się bez nich funkcjonować to też da Ci więcej światła.

Ostatnio edytowany przez babbii (2018-01-13 16:33:14)

5

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

tak jak piszą dzieczyny małego pokoju nie można przytłaczać dodatkami, im mniej tym lepiej. dobrze też byłoby mieć jasne ściany, nawet można na biało pomalować. wiem że niektórzy myślą że to nudny kolor ale teraz jest tyle wariacji bieli że można przebierać. zerknij sobie w kolekcję kolorów, ja uwielbiam odcienie zielonego smile pomyśl też o dobrym oświetleniu, dobrze dobrane potrafi zdziałać cuda w małych pokojach

6

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Polecam fototapety smile
Tani i prosty sposób na odświeżenie wnętrza czy optyczne powiększenie!

7

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Super przydatne porady. Na pewno wezmę je sobie do przysłowiowego serca.

8

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Wypróbuj fototapety na jednej ze ścian smile

9

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Jasna fototapeta lub spore lustro też może optycznie powiększyć pomieszczenie smile

10

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

U nas fototapeta niestety ale się nie sprawdziła, pokój wydawał się jeszcze mniejszy. Jednak zgadzam się co do jasnych ścian, mebli. A z tymi lustrami to też słyszałam, że fajnie potrafią optycznie powiększyć wnętrze. My też zamierzamy kupić , niektóre są naprawdę genialne. Oczywiście mamy już swojego faworyta i to za niewielkie pieniądze, a jeszcze dojdzie rabat. Taniej wyjdzie nas razem z wysyłką niż u stolarza.

11

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Najlepiej jak wnętrze pomieszczenia ma jasne ściany bez wzorków, ma okno lub 2 a do tego na ścianie wisi spore lustro.

12

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Zauważyłam, że podłoga w jednym kolorze, bez wzorów, np. pokryta wykładziną dywanową, sprawia, że pokój wydaje się większy, przestronniejszy i w zależności od koloru jaśniejszy. Tylko weź utrzymaj w czystości taką jasną wykładzinę bez wzorów hmm
Teraz mam drewnianą podłogę i pstrokaty dywan i widzę ogromną różnicę w porównaniu z pokojem, w którym była na całej podłodze wykładzina dywanowa.

13

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Polecam lampiony! Super tworzą klimat smile

14

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

O tak, lampiony, lampki są fajne smile Uwielbiam je, wiszą u mnie przy oknie.

15

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

Ogólnie poukładanea przestrzeń staje się przejrzystsza... Tam gdzie jest bałagan, nikt nie czuje się dobrze...

16

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

U mnie nie ma firanek ale mieszkam na piątym piętrze i nikt mnie nie podgląda

17

Odp: Rozjaśnienie wnętrza

U mnie w małym wnętrzu zmieniliśmy ciemne meble na jasne, mniej wysokie i od razu zrobiło się bardziej przestronnie. A zamiast firanek można założyć żaluzje albo jakieś rolety.