126

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Na insta... Odpadam sad

127

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ostatnio znów zaczełam brać udział, bo mam trochę więcej czasu. Znalazłam teraz fajny konkurs dla Freelancerów. Można zgarnąć nawet 3 tysiące złotych. Pracy konkursowej w formie tekstu pisanego, pracy graficznej (rysunek, fotografia, grafika opracowana w programie graficznym przesłana w formacie jpg) lub filmu (przesłany w postaci adresu URL do zewnętrznego systemu przechowywania filmów, takiego jak YouTube lub Vimeo), w której Uczestnik przedstawi, w jaki sposób wyobraża sobie życie freelancera. Rewelacyjna zabaww której można zgarnąć fajna kasę smile

128

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Kurs dla Freelancerów brzmi bardzo ciekawie. Zastanawia mnie jak taki kurs w ogóle wygląda.

129

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

To nie kurs tylko konkurs smile konkurs "Dzień z życia freelancera"

130

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja też często biorę udział w konkursach i naprawdę to lubię. Do tej pory nie potrafiłam
zapisywać się do wielu konkursów bo mnie omijały. A teraz gdy znalazłam stronę ekonkursik to po prostu wchodzę każdego dnia i zapisuję się do tych konkursów, które mnie interesują.
Dzięki temu żadnego konkursu nie przeoczę.

131

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Dziś trafiłam na perelkę - przyprawy i konkurs. Kupujesz jedna przyprawę, rejestrujesz paragon i wygrywasz zestaw trzech przypraw. Jak dla mnie konkurs idealny, bo uwielbiam te przyprawy.

132

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Konkursy lubię, zwłaszcza jak trzeba coś napisać.
I sporo nagród jest do wygrania.
Jeśli macie inne konkursy tego typu to podsyłajcie mi na priva ;-)

133

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Na fb jest fajny konkurs. Wystarczy zrobić zdjęcie , a akurat kupiłam szalik w zeszłym tygodniu wiec mam wszystko co może być mi potrzebne. Może uda mi sie zgarnąć bon na 50zł. Przydałby się, bo chętnie jeszcze coś bym kupiła.

134

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Wspaniałe nagrody są w konkursie na facebooku w grupach kulinarnych. W każdej grupie do wygrania jest robot planetarny, blender i inne nagrody smile .

135

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Polecam też stronę urodaizdrowie, gdzie są konkursy internetowe

136

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja tam raczej nie biorę udziału w takich konkursach.

137

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Na fb jest ich mnóstwo na fanpage'ach firm!

138

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajna sprawa z tymi konkursami, ja ostatnio wygrałam zestaw do kąpieli  akurat bardzo się przydał, bo kończyły mi się kosmetyki tego typu.